No voi perkele!!!

Miks salkkareis pitää olla noita hoppareita? kuten Ken ojala. Ne on niin vitun kusipäitä. Ei osaa ostaa edes oikean kokoisia housuja. Ja kulkee niin kuin olis paskat housussa. Hopparit vekeen salkkareista. Hopparit haistakaa paska. Painukaa vittuun koko planeetalta. Teidät pitäis tappaa!!!!!!!!!
10680
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Päätit laittaa viestisi kahteen kertaan, jotta varmasti kaikki tän huomaisivat? Hah.

Äänestä

sehän muakin ärsyttää. ei mulla ole mitään "hoppareita" vastaan, mutta ihmettelen suuresti, että miten aikuiset miehet roikottavat lökäpöksyjään, kun ala-aste ikäiset pikku pojat.. se on tosi naurettavan näköstä.
Mun 11 vuotias poikani pukeutui vielä viimevuonna lökö housuihin, mutta kun kadulla kävelee vastaan aikuinen mies moisissa lökäpöksyissä, niin ei sitä voi nauramatta katsella..

Äänestä
  • "mutta ihmettelen suuresti, että miten aikuiset miehet roikottavat lökäpöksyjään, kun ala-aste ikäiset pikku pojat.. se on tosi naurettavan näköstä."

    sehän on täysin toisinpäin! Naurettavan näköstä on juuri 11-vuotiaat jotka roikottavat tietämättä mitä he siinä samalla edustavat. Kai se on tottumuksesta kiinni, että minkä näköistä se on, mutta siitä olen varma, että hip-hop kulttuurista tietämättömien pitäisi kutienkin valaistua vähän ennen kun alkaa niitä vaatteita pitämään.

    Äänestä

.....eiks se olekin vain ihan hyvä juttu että sarjassa on kaiken laisia ihmisiä miltä sarja sitten vaikuttaisi jos siellä olissi vain ulla taalasmaita ja semmosia......Musta sarjassa pitää olla kyllä hyviä kuin huonojakin tyyppejä!Mitä sarjassa olisi edes katsottavaa jos pahat tyypit"hopparit"ym....ei tekis mitään olis vain kilttejä rakastvaisia ihmisiä jotka joka jaksossa vain puhuis toisilleen "oi kun mä rakastan sua ihan kauheesti" mietipäs sitä millaseksi sarja alkais pikku hiljaa tulla!!!!!

Äänestä

vittu tuu tappaa mut! Mä tapan sut!

Äänestä

Ei ihmisii voi arvostella vaatteitten perusteella.
Jos hopparit tykkää pukeutuu lökäpöksyihin,huppareihin,pipoihin yms...
ne tykkää olla niis kuteis.Ihmine voi muutenki olla hoppari tyyline sille ei sopis sillo jotku kireet nahkahousut,löysät verkkarit,leveet kukkafarkut tai suorathousut.
vaikken tajuiskaan lökäpöksyi nii silti tunnen monta hyvää tyyppiä jotka on hoppareit et sillee.

Äänestä
  • asennevammaista tekokovista.

    Äänestä

  • Joku kirjoitti:

    asennevammaista tekokovista.

    no nii varmaan!

    Äänestä

No ollaanpas sitä ääliöitä...Eihän puku ole mikään murheen aihe...Kai sä nyt tiiät et ei niil oo paskat housussa...Vai oletkos sellainen ääliö joka ei ymmärrä tästä maailmasta mitään?Sulla taitaa itselläs olla joka päivä paskat housussa...


.kiitos paskakasa.

Äänestä

että loukkas vähän toi sun tekstis!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MRRR!!! kirjoitti:

Miks salkkareis pitää olla noita hoppareita? kuten Ken ojala. Ne on niin vitun kusipäitä. Ei osaa ostaa edes oikean kokoisia housuja. Ja kulkee niin kuin olis paskat housussa. Hopparit vekeen salkkareista. Hopparit haistakaa paska. Painukaa vittuun koko planeetalta. Teidät pitäis tappaa!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu