Surffailin illalla kanavalta toiselle ja eksyin urheilukanavalle jossa oli menossa fitnesohjelma. Mikä mies oli se massiivinen Hulkkia muistuttava tyyppi joka oli kyseisellä kanavalla. Käsittämätön tyyppi oli tain-nut popsia reilusti aineita ja varsinkin kasvuhormoneja kun leukakin oli kuin puuliiteri. Ainoa positiivinen seikka oli kun ei ollut voidellut itseään kenkäplankilla kuten muut bodarit näyttävän voitelevat lähinnä huvittavan näköisiksi.
Todella massiivinen hemmo ?!
6
1464
Vastaukset
- R.P
Marko Savolainen se oli,toivottavasti Markolla kestää vielä terveys tuollaista massan keräystä.Oli nimittäin aika pulleassa kunnossa.
- muistuttaa?
mistä kohtaa? kaveri on puolimetriä lyhempi ja puolet paksumpi.
- juissi
no sehän oli naturaalikisaaja(no joo efee on kyllä jotain 8vuotta käyttäny)Utti, joka reenailee BBC:llä ja Mayorsilla. Se on Mikkelin kaveri ja käyttää Tonpan liikkeen "ravinteita".
- jjj
juissi kirjoitti:
no sehän oli naturaalikisaaja(no joo efee on kyllä jotain 8vuotta käyttäny)Utti, joka reenailee BBC:llä ja Mayorsilla. Se on Mikkelin kaveri ja käyttää Tonpan liikkeen "ravinteita".
hulukki mikään natukka oo. Tiedän kaverin ihan ite kertoneen että on aineita ja protskuja kokeillu!
- gwfd
jjj kirjoitti:
hulukki mikään natukka oo. Tiedän kaverin ihan ite kertoneen että on aineita ja protskuja kokeillu!
Ei protskut mitään aineita oo. Se on vaan konsentroitua proteiinia. Samaa mitä tulee tonnikalasta ja raejuustosta, mutta helpommin saa kun sekottaa protskujauheet veteen ja vetäsee sen.
- jjj
gwfd kirjoitti:
Ei protskut mitään aineita oo. Se on vaan konsentroitua proteiinia. Samaa mitä tulee tonnikalasta ja raejuustosta, mutta helpommin saa kun sekottaa protskujauheet veteen ja vetäsee sen.
on hulukki noita protskumömmöjä ja kreaa käyttäny, ei se siis enää mikään natukka oo.!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762134Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361756Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi111479Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2341253Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu611234Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161072Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv59993- 60975
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103675