Kun O.C alkaa, aiotko seurata sitä?

Niih. Vastaappas tohon kyssään...

Itse en aio seurata sitä. Kyllä ehkä mä ekan jakson taas katselen. Kamut kiusais jos rupeisin seuraamaan sitä ;(
11580
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

älä kerro et katot sitä sarjaa... paitsi jos ne kaverit asuu teillä tai oot niitten kaa aina o.c. aikaan...

Äänestä
  • Olen jo katsonut 2 kauden =)

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Olen jo katsonut 2 kauden =)

    Kattelin tossa kesällä ja piti säästää osat siskolle ku se on ihan OC-friikki, vaikka lähemmäs 40-kymppinen :) nyt sitten säästyy aikaa paremmalle touhuamiselle, vaikka ihan katsottavia ne kyllä olivat..

    Äänestä

En todellakaan aio. Ei kiinnostanut silloin kun kaikki alkuhuuma oli huipussaan, eikä kiinnosta nytkään.

Äänestä
  • Tykkäsin sarjasta kun se alkoi mutta nyt siitä on tullut vain massatauote, kaikkien pitää katsoa se vaan siksi kun on 'outo' jos ei katso. Saatan katsoakkin.

    Äänestä

Vaikutat ainakin gallerias mukaan aika massateinix-ltä. Voi vittu kun vihaan tuollasia

Äänestä
  • Ehkä vaikutan mut en oo!
    Kirjoitan melkein aina tollee. Revi siitä!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

en aio, en katsonut edes aikasemminkaan.

paska sarja!

Äänestä
  • Ihan mahtava sarja. Harmi vaan että kaikki luulevat sen olevan teinien sarja ja sellanen massatuote. Suurin osa huumorista on sellaista mitä teinit eivät edes ymmärrä, vaan katsovat sarjaa näyttelijöiden takia. Ite oon kattonu jo tokan kauden ja kaikki kolmannen kauden jaksot mitä Amerikassakin on tullut, ja paras sarjahan O.C. on koskaan, ei siitä mihinkään pääse.

    Äänestä

Katsoin kerran ja se riitti. Aivan hirveetä tuubaa!

Äänestä

Eikä kiusais.Sä voit sanoo että tykkäät sarjasta ja sillä selvä.:)
Mä RAKASTAN sitä sarjaa .
Viikonloppunahan alkaa kans ne ERIKOISJAKSOT eli niille tiedoks jotka ei tienny.
Kannattaa kattoo mtv3.fi :stä
paremmin ne ajat .

go here :
groups.msn.com/SummerSeth

Toivottavasti katsot sillä musta kakkoskausi on tosi kiva . :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Bilehile95 kirjoitti:

Niih. Vastaappas tohon kyssään...

Itse en aio seurata sitä. Kyllä ehkä mä ekan jakson taas katselen. Kamut kiusais jos rupeisin seuraamaan sitä ;(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu