Haloskan Pohjois-Koreamaiset kannatusluvut eivät ole muuta kuin taistolaismedian naurettavaa propagandaa, johon kukaan toimivat aivot omistava Suomalainen ei usko. Jopa haloskan kaltaiselle taistolaisvitsille on helppo saada taivaita hipovia kannatuslukuja, kun mielipiteitä käydään kysymässä esim. setan tansseissa ja demarihörhöjen puoluekokouksessa. Haloska on pelkkä kupla, vuoden päästä se punikkilehmä on jo täysin unohdettu ja kukaan ei enää kiinnitä sen mäkätykseen mustalaisten ja muun roskasakin oikeuksien puolesta enää minkäänlaista huomiota, mikä onkin aivan oikein.
tavjan kannatus
10
346
Vastaukset
- Suomi
hyvä,mutta miten me se toteutetaan?
- Oikeistolainen
Helposti, älä äänestä haloskaa seuraavissa presidentinvaaleissa ja yritä vakuuttaa myös tuttavasi siitä, että jokainen setamummolle annettu ääni on hukkaan heitetty ääni. Setamummoa parempi vaihtoehto on ainakin Sauli Niinistö, jota itsekin aion äänestää ja jolla ainakin on järkeä päässään ja arvot enemmän kohdallaan, kuin nykyisellä Suomen pressan irvikuvalla.
- Vasemmistolainen
trolli ja tyhmä sellainen.
- Oikeistolainen
Vasemmistolaishörhöt ovat aivan liian tyhmiä osatakseen trollata, kyllä minä olen ihan oikeasti oikeistolainen ja vieläpä helvetin ylpeä siitä.
- se on
Oikeistolainen kirjoitti:
Vasemmistolaishörhöt ovat aivan liian tyhmiä osatakseen trollata, kyllä minä olen ihan oikeasti oikeistolainen ja vieläpä helvetin ylpeä siitä.
sinun elämsi suurin sisältö!
PUOLUEPOLITIIKKA!!!
HAHHAH!
Totta, että oikeistolaiset ovat sokeita? - minäsevaan
se on kirjoitti:
sinun elämsi suurin sisältö!
PUOLUEPOLITIIKKA!!!
HAHHAH!
Totta, että oikeistolaiset ovat sokeita?Vasemmistolaiset paskapäät ne vasta sokeita onkin, jatkuva hampunpoltto varmaan kärventänyt viimeisetkin aivosolut, räh räh!!
- VASUR-KOKKARI
Tämä sivuaa aloitusta mutta vaikka sitten Tarja
se käy rehelliselle duunarille.
Ei kiitos riisto-porvareille.- paremmin tietävä
Treenattu apinakin tekisi parempaa työtä kuin muumimamma, apina ei ainakaan päästäisi ulos sammakoita aina kun suunsa avaisi ja olisi muutenkin edustavampi.
- Tarja = kansan riistäjä
riistäjä muiden bemari-demarien kanssa, jotka mätkivät valtionyhtiö Fortumin rahoja ja verorahoja omiin taskuihinsa.
Milloin demarit on olleet rahansa rehellisesti ansaitsevan ihmisen asialla?
Oikeisto on yrittäjien ja rahansa itse ansaitsevien keskituloisten asialla. - Realisti
Tarja = kansan riistäjä kirjoitti:
riistäjä muiden bemari-demarien kanssa, jotka mätkivät valtionyhtiö Fortumin rahoja ja verorahoja omiin taskuihinsa.
Milloin demarit on olleet rahansa rehellisesti ansaitsevan ihmisen asialla?
Oikeisto on yrittäjien ja rahansa itse ansaitsevien keskituloisten asialla.Demaria halveksittavampaa otusta ei Suomesta helposti löydä, pelkkiä valehtelijoita ja entisiä taistolaisia koko sakki, haloska ja tuomioja kaikista räikeimpinä esimerkkeinä. Mitä nopeammin Suomi pääsee näistä suomettuneista ääliöistä eroon, sen parempi. Näillä stalinisteilla ei ole koskaan, eikä tule koskaan olemaankaan mitään hyvää annettavaa Suomelle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p455170Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1241653Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella151559Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "501456- 141225
Kulukusuunnat
Eikö kuhmolaiset iha oikiasti tiiä kumpi o vasen ja kumpi oikia? Tuolla ku liikennemerkissä näkyy nuolet ylös ja alas, v4113081-vuotias Frederik avoimena - Ei omasta mielestä kelpaa tästä syystä realityihin: "Veemäinen..."
Junttidiscon kuninkaana tunnettu Frederik, 81, on esiintymislavoilla suvereeni tekijä. Mies on viihdyttänyt ympäri Suome171047No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol221020Muusikko yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan
Karu epäily: Muusikko, 32, yritti tappaa kaksiviikkoisen vauvan Oulussa. IS:n selvityksen perusteella miestä ei ole syy771008Tynkä Eläintarha ei ole enää visiitin väärti
Ähtärin MesiZoo on vajonnut alas. Näytillä olevien eläinten määrä on romahtanut lähemmäs -40%. Paikat ovat päässeet pah60837