Pitkästä aikaa oli todella hauska ilta baarissa ja seurakin oli loistavaa. Yhteystiedot jäi antamatta tietystä syystä, mutta toisaalta olisi kiva kuulla kuulumisia...
Kallessa 22.10
6
1453
Vastaukset
- YOUR
Ketä jäit kaipaamaan?
Terv. nimim. Kallessa 22.10 ja nainen ihanainen jäi kovasti mieleen - Kallessa myös!
Olitko siskosi ja kaverisi kanssa liikkeellä?
- ......
olin.
- Niina
Huhuilen siis n.30v vaaleaa kundia, Helsingissä asustelee ja oli (duuni?)kavereiden (ja serkun?) kanssa liikenteessä. Nimeä en yllättäen muista ;)Itse asustelen Hyvinkäällä ja kaverin kanssa oltiin bailaamassa.
- YOUR
Ja mitäs sulla oli päällä?
- Niina
YOUR kirjoitti:
Ja mitäs sulla oli päällä?
Ei.
Näin kyseisen kundin suomibaarin puolella ja koska ei Elvis napannu niin jäi tanssiminen siellä väliin mutta loppuillasta tanssittiin yläkerrassa. Olisi vain kiva kuulla kuulumisia joskus jos joku tunnistaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1761976Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361702Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi81326Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2241150Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591145Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas151017- 60931
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv57914