Vatsan rasvaimu

I.R.

Onko kellään kokemuksia isosta rasvaimusta vatsan alueelle? Pienenikö vatsa? Kuinka paljon rasvaa imettiin? Kuinka pitkään oli työkyvyttömänä / kivuliaana? Kuinka pitkään piti pitää tukihousuja? Suositteletteko? Mitä firmaa?Toivon saavanio infoa: kiitos etukäteen!

5

3571

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mayko

      eli nostan vähän.kokemuksia?

      • Kno

        Minä myös olen menossa ja mietin että paljonkohan maksaa, kun näyttää olevan hinnastot muotoa "1 alue, 2 aluetta, 3 aluetta jne.." Mutta jos esin vatsasta ja kyljestä haluaa saada paljon pois, niin onko se saman hintaista kuin samoisat paikoista paljon pois.
        Itse harkitsen viroon lähtemistä.


    • Onnistunut rasvaimu

      Mulle tehtiin vatsan ja kylkien rasvaimu kk sitten Tallinnassa, varasin The Health Clinicin kautta, sairaala oli Fertilitas ja leikkaava lääkäri Reim Adamson. Maksoin 2500 plus laivamatkat. 3 litraa otettiin, eli koko rölli pois, olen tulokseen oikein tyytyväinen. Voitelin ekat 2 vkoa joka pävä ensin IcePowerilla ja sitten öljyllä, niin nahka on vetäytynyt oikein hyvin vaikka olen jo 48 v. Kipuja oli mielestäni yllättävän vähän, ja kk:n olen pitänyt tukiliiviä yötä päivää, sen kai voisi nyt jättää jo poiskin mutta lasken varman päälle ja pidän vielä ainakin pari viikkoa.
      Olisin mennyt jo aiemmin, mutta nyt vasta oli aikaa ja rahaa. Suosittelen mikäli itsellä on realistiset odotukset tuloksen suhteen. Kaikilla ei varmaan parane ja nahka vetäydy yhtä hyvin.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      85
      7505
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      96
      5424
    3. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      261
      4669
    4. Haluun sua niin paljon

      ❤️🥰🥹 Miehelle
      Ikävä
      44
      4555
    5. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      64
      3302
    6. Mitä palveluita mies..

      Haluaisit tilata minulta? -N
      Ikävä
      50
      2728
    7. Olet oikeasti ollut

      Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.
      Ikävä
      22
      2378
    8. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      51
      2362
    9. Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit

      Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘
      Ikävä
      29
      2352
    10. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      41
      2214
    Aihe