Mustan ja valkoisen eroista

4609
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko toi sitä massapostitusta?
Laitetaan linkkejä ja mainostetaan silleen.
www.vessapapereitahalvalla.com
Suurinpiirteen tota rataa?
Tollanen natsien rotuoppikirjasta otettu linkki kun toi ensimmäinen joutaa vetään vessasta alas.

Äänestä
  • HÄ!?

    Äänestä

  • Folio Mulder kirjoitti:

    HÄ!?

    Mulle ihan sama vaikka olisi Suomen perustuslaista, mutta täydellistä skeidaa se sisältö.
    Lailla pitäisi kieltää rotua ja uskontoa vastaan kiihottaminen.
    Hiton natsipropagandaa joku tuutista.
    Mrrrr.

    Äänestä

  • Otappas tuo lista ja todista se kohta kohdalta vääräksi muullakin kuin heiluttamalla rasisti/natsi korttia. Kumpikaan kun ei minuun tehoa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


UgalaBugala! kirjoitti:

http://www.kansallissosialismi.com/valkmus.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu