Huumenuorten paapominen on loputtava.

Huumetestit pakollisiksi ka...

Huumenuorten paapominen on loputtava. Jos ryyppäät,-tupakoit ja olet ylipainoinen vittuilijoita riittää. Huumeiden käyttäjä varastaa päivittäin 150€,n arvosta tavaraa , tytöt ja pojat myös myyvät itseään, että saa varat huumeannoksiin. Mitä ihmeen erikoisuuksia näistä tehdään. Huumetestit pakollisiksi kaikille tai ainakin vihreille.

5

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Onko kiva olla narkomaani?

      Hmm? Alkoholi ja tupakka ovat huumeita ihan sieltä vaarallisimmasta päästä, jotka molemmat tappavat tuhansia suomalaisia vuosittain.

      Verikokeet kaikille nikotiinipitoisuuden selvittämiseksi ja maksatestit alkoholistien eli alkoholin käyttäjien käräyttämiseksi?

      Nuo voisivat sitten saada viimeisen mahdollisuuden vähintäänkin siirtyä johonkin miedompaan huumeeseen.

    • kuolleen muistoksi

      Totta haastat, en muista ihan heti olisi tupakkaan tai viinaan kuolleen muistoksi poltettu kynttilöitä valtakunnallisesti.

    • mutta perseennussittuna

      Viinaan ja vittuun jos mies kuolee se on ok, mutta perseennussittuna sekä huumeneulojen reijitettynä. Hyi vittu.(Nurmoos ollahan)

    • harrastus

      Rikkaiden kakaroiden harrastus, joutaa kuollakin.

    • paapottavia

      Enimmäkseen niitä käytetään pintapaikoissa jotta oltaisiin rentoja ja viisaista. Ankarat tappelut seuraavat sitten myöhemmin yöllä kun aletaan nähdä outoja asioita, pyörtyneitä kannetaan samalla ulos virkistymään, osa delaa ja niille laitetaan kynttilä aamulla kun on palattu tolkkuihin.

      Toinen käyttäjäryhmä on lähiöitten roskasakki, aseistakieltäytyjät, vihreät ja muut sivarit. Ne laitaa nahkaansa kaiken mitä löytyy ja neulan läpi menee. Aamuyöllä niitä näkee liimapussit päässään hortoilemassa ja potkimassa "porvareiden" autoja.

      Kolmas ryhmä on tavallinen duunari, konttoristi, puhelinmyyjä, lääkäri ja virkamies. Ne popsii rauhoittavia ja masennuslääkkeitä pitkin päivää ja nukkuakseen ne vetää kourallisen uni/nukahtamislääkkeitä. Ne ei tarkkaan tiedä mikä viikonpäivä on menossa, siksi niillä on kalenteri usein kädessä ja poissaoleva ilme naamalla. Viikonloppuisin ne tehostaa rentoutusta ottamalla pillerit muutaman kossupullon voimalla ja joko nukahtaa heti tai käy tappelemaan puolisonsa kanssa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. en vaan saa häntä pois

      Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va
      Ikävä
      176
      2134
    2. Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi

      “Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe
      Suomi24 Blogi ★
      36
      1756
    3. Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!

      Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      11
      1479
    4. Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?

      Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      234
      1253
    5. Sinä olet tärkeä

      Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu
      Ihastuminen
      61
      1234
    6. Varisjärvellä mersu.

      Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas
      Suomussalmi
      16
      1072
    7. Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...

      Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv
      Kotimaiset julkkisjuorut
      59
      993
    8. Mitähän ajattelet J

      Tästä kaikesta? Mä välitän susta oikeasti.
      Ikävä
      60
      975
    9. Wau mikä kroppa Sofialla

      Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja
      Kotimaiset julkkisjuorut
      103
      675
    Aihe