Oona on todella mahtava. Hän todella eläytyy rooliinsa. Toisin kuin tämä Niko. Kun hän puhuu hänen katsekontaktinsa on aina maassa ja kun hän esittää vaikkapa iloista se näyttää niin epäaidolta. Tunnetilat ovat aina samanlaisia.
Ärsyttävä äänikin kaiken lisäksi huonon näyttelytaidon lisäksi. Toivottavasti ikääntyessään paranee näyttelijänä. Oona on synnyinen lahjakkuus.
Ärsyttävä äänikin kaiken lisäksi huonon näyttelytaidon lisäksi. Toivottavasti ikääntyessään paranee näyttelijänä. Oona on synnyinen lahjakkuus.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Oona on kyllä tosi suloinen ja Aaro on sille kuin isä. Toivottavasti Aaro ei ikinä tee pahaa Oonalle.
Piilotti Oonan pehmolelun,ja muka lohdutukseksi osti säkillisen uusia pehmoleluja.
Pitäähän sarjassa joku ketku olla, että mielenkiinto säilyy. Mutta niin ihanasti se kohtelee Oonaa, puhutellessakin aina kumartuu alaspäin, jottei vaikuttaisi isolta ja pelottavalta.
Mutta himputti vieköön, sais koppasta sen rääpäleen syliinsä, kun se aina kerkee livahtaa sinne rappuun. Poliisi muka, eikä oo silmiä selässä, kun Saulin kanssa vaan riitelee.