..onko juhlatunnelma teidän mielestä vähän vaisu? Kyllä talosta on bilettäjät lähteneet pois ja näissä juhlissa kohokohta on jo nähty.
Kaikki kunnia Pertun
11
867
Vastaukset
- Nimetön
ja lisää soppaa koneeseen
- auta
Ei nuo oo sellaisia et ne saa porukalla bileet aikaiseksi vaik ois miten paljon soppaa.. ja ohan niillä nytkin sitä! Eivät vaan juo..
- nääs
Varmaan pertun synttäreillä KESKUSTELLAAN henkeviä, kun Terhi on niin kova KESKUSTELEMAAN asiasta kuin asiasta. Kaikki kunnon pämppääjät on ulkona Terhi tekohurskaan toimesta.
- nähdään
mitä tälläinen ohjelmaformaatti kaipaa! Parhaat tytöt on lähteneet pois.
- ovat
nähdään kirjoitti:
mitä tälläinen ohjelmaformaatti kaipaa! Parhaat tytöt on lähteneet pois.
kaivanneet. Fiksut ja hauskat äänestettiin ulos.
- ei nyt
ovat kirjoitti:
kaivanneet. Fiksut ja hauskat äänestettiin ulos.
puolusta Terhiä täällä? Sehän on oikeen pirteä juhlija. Heh heh.
- Sami_
Taitaa olla oikeesti hurskas, ei juo, ei polta, eikä n.ssi
- virheensä
ei nyt kirjoitti:
puolusta Terhiä täällä? Sehän on oikeen pirteä juhlija. Heh heh.
eli että olis kannattanu hakea kehiin kuitenkin ne tyypit, jotka aiheuttaa eniten ristiriitoja talossa, silloin myös tapahtuu eniten ruudusssa.
No nytpä saavat mistä ovat maksaneet, euro/ääni. Kyllä on ollut vaisua menoa, jos vertaa brittien BB:hen, sitä ihmeteltiin jo ohjelman alussa, mieheni ja minä, molemmat 41 vee.
- Nimetön
Mika tossa veisteli että veti varmaan 700 grammaa lihaa.. On siinä nyt sulateltavaa
Huomisessa koosteessa varmasti näytetään ainakin kohtaus jossa pojat tanssivat Pertun suosikibiisin.. Hetkeksi ainakin saatiin hyvää menoa. Biisi taisi olla tämä:
http://www.azlyrics.com/lyrics/systemofadown/radiovideo.html- mutta
uskon että Perttu olisi kaivannut vähän iloisempaa tunnelmaa.
Taidan lähteä itsekin kohta yöpuulle, heh, Antin synttäreitä katsottiin aamu neljään asti.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101084
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93531
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47437