Ei oo kyl tänä vuonna ollu ketää joka ois peitonnu hanna pakarisen tai jani wickholmin!! se parivaljakko jäi mieleen heti alkukarsinnoista ja oli ykkössuosikkeina loppuun asti!
Ihan hyviä kyl on mut, niin ku tuomaristoki monista sanoo, ni kilpailijat on hiukka "ylimielisiä", harmin paikka...
Ihan hyviä kyl on mut, niin ku tuomaristoki monista sanoo, ni kilpailijat on hiukka "ylimielisiä", harmin paikka...
Vastaukset 3
Vanhimmat
noista. Bettina on kansainvälista tasoa jos vain älyätte katsoa ja kuunnella.
Tyttö on kuin luotu kameroitten ja ihmisten eteen nähtäväksi ja kuultavaksi!
Loistava tapaus! Kannatti katsoa Idols nähnäkseen jo Bettinan pelkästään. Kuvitelkaa hänet upeasti laulamassa hot kuteissa ihanassa fiiliksessä.
Hänet revitään lavalta!Mikä säteily!
No ei hanna ja jani mun mielestä laulullisesti vedä vertoja tämän vuoden tasolle. Mun mielestä nyt on uskomattoman kova taso.
Mutta tosiaan sellanen symppis fiilis puuttuu esiintyjistä (paitsi henna), vaan monilla tuntuu olevan liian varma käsitys itsestään.
Bettinasta näkyy valtava potentiaali laulajana mutta tilanne on inhimillisesti vieläkova. Hyvissä käsissä tyttö kun saa VAPAUTTA tehdä itse on ihan varma UUSI TÄHTI SIINNÄ KESTÄVÄNÄ.
Enkkukieliset biisit hänelle, sellaiset syvälliset ja traagiset soundit.
OOH!!