Joo joo, "Pauliina pohtii..." Hän alkoi kalastelemaan muiden tuhtien ääniä jo lehtien etusivuilta. Aika laskelmoivaa. Onneksi se ei kuitenkaan tule voittamaan.
Sillä on hyvä ääni, mutta se ei riitä. Se on sitäpaitsi pelottavan näköinen laulaessaan. Katsokaa ku silmät suurenee ja naama vääntyy.
PAULIINA POHTII
6
601
Vastaukset
- SP2
Mietittiin vaimon kanssa, että millonhan se poksahtaa. Kuinkahan moni menee kuuntelemaan ton näköistä heliumpalloa, jos sisäänpääsystä pitää maksaa?
- Vili
vissiin hommas sen vaimon sulle?
- Kathy
Onneksi suomalaiset eivät olleet niin pinnallisia, että antoivat ulkonäköseikan vaikuttaa äänestyskäyttäytymiseensä. SP2:sella tuntuu olevan älykästä keskusteltavaa vaimonsa kanssa, ja ikää oli varmaan jo 16 vee.
- Katjusha
Onneksi suomalaiset eivät olleet niin pinnallisia, että antoivat ulkonäköseikan vaikuttaa äänestyskäyttäytymiseensä. SP2:sella tuntuu olevan älykästä keskusteltavaa vaimonsa kanssa, ja ikää oli varmaan jo 16 vee.
- hmm
Ei pauliina mikään heliumpallo ole...sanotkos samaa vaimostas ku on viimeisillään raskaana...viet sitten laitokselle oman heliumpallosi räjähtämään....mietipäs tätä aivan sama asia. käyhän ihmiset kattomassa mm anneli saaristoa, eikä hänkään ole mikään laiheliini. taitaa olla muitakin julkkiksia, joilla löytyy vyötärönympärystä ja käyhän heitäkin ihmiset kattomassa ja maksavat siitä. Taidatte olla vaimos kaa anoreetikkoja rakastavia vai????
- Näkökulma
....jos teillä on kotona noin yksitotista elämää. Mietitte tuollaisia, pilailette toisen ihmisen kustannuksella. Hei haloo, hankkikaa oma elämä! Kannattasko vaihtaa vaikka vaimoo, jos ei sen kanssa ole mitään älyllisempää tekemistä!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762087Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe361737Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi101426Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2291219Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu591209Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161055- 60966
Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv58965