.....

mun toisesta tissistä tuli jotain valkosta töhnää.. voiko olla maitoo vai mitä..? en voi olla raskaanakaan, eikä mulla ole lapsia joita imettää.. se mössö hais helvetin pahalle. Sitä tuli vaan ihan vähän.
Sanokaa mitä se vois olla, vai onko ihan normaalia? mulla on just menkatkin joten voiko liittyä niihin?
1112
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuule, se voi olla vaikka harmitonta kuolleitten ja uusiutuvien solujen "paikanvaihtoa", mutta jos se oli selkeesto vuotoa ja haisi pahalle, suosittelisin, että kävisit tarkistuttamassa tilanteen gynekologilla, samalla tulis hoidettua "määräaikaistarkastuskin"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikä? kirjoitti:

mun toisesta tissistä tuli jotain valkosta töhnää.. voiko olla maitoo vai mitä..? en voi olla raskaanakaan, eikä mulla ole lapsia joita imettää.. se mössö hais helvetin pahalle. Sitä tuli vaan ihan vähän.
Sanokaa mitä se vois olla, vai onko ihan normaalia? mulla on just menkatkin joten voiko liittyä niihin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu