Juu tosi idiootti kisa !

Laittakaa uusia leffoja ! kuka tollasta paskaa alkaa tuijottamaan ! niin että painukaa helvettiin ! kunnon leffoja !
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

korotusta viikkorahaan, ja käy Makuunissa, niin ei tarvii valittaa.

Äänestä
  • Paskat pois ja leffat tai dokumentit tv iltoihin ym. aikoihin. jos oot nainen niin pyydän sulta pillua illaksi ! niin mun ei tartte katsoo pornoo. HAH HAH HAH

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pois tv:stä tällänen kirjoitti:

Laittakaa uusia leffoja ! kuka tollasta paskaa alkaa tuijottamaan ! niin että painukaa helvettiin ! kunnon leffoja !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu