Että semmosta. Osa täällä näkyvistä kuvista on lähinnä oksettavia. Jos miehelle kelpaa naisen pienet rinnat,pitäisi naisellekin kelvata miehen kulli,olipa minkä kokonen tahansa. Iso penis vaan sattuu eikä edes mahdu kunnolla suuhun. Että lopettakaa nyt tuo helvetin moinen vatvonta.
USKOKAA JO PERKELE ETTÄ SILLÄ KOOLLA EI OO NIIN VÄLIÄ!
kyllästynyt
31586
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Aikuisena naisena peniksen koolla on väliä - ikävä - mukava kyllä ja erektion kestolla ja taidolla käyttää penistä.
Nuorempana pienikin oli erittäin hyvä. Olin kyllä silloin naimisissa ja kokemusta vain yhdestä miehestä; onneksi.. ? Muuten olisi varmaan sattunut.
Kuitenkin henkinen / "korvienvälirakastelu saa aikaan balanssia", olivatpa sukuelimet isot tai pienet.
Joskus vanhuudessa seksuaalisuus kuitenkin hiipuu aktin muodossa, jäljelle jää kosketus, läheisyys ja rakkaus - suurin niistä on rakkaus.
On sillä koolla väliä!!
Liian pieni penis ei tunnu missään ja liian iso taas sattuu ihan valtavasti. Että jotain siltä väliltä, niin hyvä tulee.. :)
Ai sattuu se iso valtavasti ???
Vai riippuuko sittenki siitä, ketä sattuu, ketä ei.
Toiset jopa nauttii jättikaluista.
Vai kuvitteletko ettei tytön pimppiin tsi pyllyyn mene porkkanaa isompaa ???
heh heh...
http://www.brutaldildos.com/