meniskö sitten nukkuu vai kattosko neloselta bullockin lehvan vai...
Ei täällä ole ketään?
rokmies
41951
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 41
Vanhimmat
mutta tuskin vastaat
mutta leffa voi olla mielenkiintoisempaa seuraa :o)
niin...anteeks tulin väliin
ainakaan siinä mitään väliä nähnyt :o) ihan oli tyhjää laajalti.
Tervetuloa vaan :o)
tervehdys sinullekkin pittääkö tehä alotuksii ja häipyy niin saa aamulla ihmetellä et ei kukaan vastannu
aloittaa sen leffan tiirailun, kuvittelee rassu ihan oikeasti sen olevan parempaa seuraa kuin me.
Juu, ihan outo mies, kun sellaisia voi kuvitella. ;o)
me olemme suomen parhaat ja joku leffa menee yli meidän...nyt kattelen koht peiliin menikö ikä ohi hih
Siinäpä se syy taisi olla.
Kävin vilasemassa sinne peiliin, ja ajattelin samalla millainen olin parikymppisenä... hippusen pisti hymyilyttää, kun miksikään ei ole muuttunut ;o)
minnäin mutta täytyy tunnustaa et posket on vähäsen pyöristyny...mutta muuten ihan siisti pallaus
sehän ei ikään liity, olet vain oppinut tekemään maukkaanpaa ruokaa.
mutta täytyy myöntää et niin on ja marraskuu oli mun
kannata ottaa stressiä.... ei enää kauaakaan, kun on uusi vuosi ja vielä paremmat kokit.
samat kasvot katseli? :o)))
Ihan niin, ellet usko, niin tuossa on valokuva siitä kun olin täys ventti. ;o) Enkös olekkin hyvin säilötty ;o)))
ja ollaan taas kauniinpia
on itsensä näköinen. ;o) Kuinkas meni? Siis tietysti hyvin, turha kysyä. ;o)))
Uusi vuosi tuo aina kaiken kymmenen kertaa parempana kuin oli edellisellä vuodella.
Ja me senkun komistutaan :o)
ei noiiin voi sanoo me ollaan hyviä jätkiä ajanmyötä hih
Kysymys ei ole koskaan turha. :o)
Fyysisesti helppo... psyykkisesti vielä pahempi kuin olisimme odottaneet. :o(((
Tietenkin ihan itseni näköinen ;o) Hassuahan se olisi jos olisin vaikka Ami Aspelundin näköinen ;o) Vielä pahempaa jos Sakari Kuosmasen ;o))))
Niiiih.... mieti sitä ;o))
lipsahti.... Juuh, kauniimpia kuin sinikellot kedolla ;o)
valkovuokot pälvillä viimeisten lumien sulaessa....
oletkin itsesi näköinen, se hyvä! :o))) Mä vaan sitä, että kaikki hyvin??? Onhan? :o\
kun löydätkin kauniita vertauskuvia ;o)
Ja mietippäs sininen krookus sieltä valkoisen keskeltä.
Hitsi, me ollaan ensi vuonna kauniimpia kuin osaisi odottaakaan.
tule olemaan vielä pitkiin aikoihin... turhan iso pommi myös henkisesti, mutta elämää on ainakin vielä.... Yrittää vaan ajatella kaikkea muuta... :o|
Etkös ole kuullut kun olen sinua tänään jo huutanut? Ääneni käheäksi huhuilin ;o) Olin täysin eksynyt asfaltti viidakkoon... Noi isot kaupungit ei ole minua varten :o(
Toivottavasti en montaa kertaa ajanut yksisuuntaista väärään suuntaan, tai ryhmittynyt väärin kääntyessä ;o)) Poliisit kyllä saattoivat minut turvallisesti ulos kaupungista ja vilkuttivat vielä kääntyessään takaisin ;o)
kyllä et huoli mitään! Kuulin mä äskettäin, äänen tulo vaan kesti. :o( Niinkös meni survivalgameksi kyliltä lähtö? Onneksi on saattajat olleet. Eihän tuollaiselle retkelle sais yksin lähteekkään, kun ajatukset ihan muualla. :o(((
Kyllä kaikki kääntyy vielä parhainpäin, älä miukuli huoli. :o) Ihan varmasti. Mä uskon ainakin!!! :o)))
tää matziina... mrrrrrrr. kohta potkasen tätä.
Heh, kuule, taksillako olisi pitänyt mennä??? Huh,huh... olisi siinä dollarin kuvat vilisseet silmissä ;o)))
Meira, on kyynelten jälkeenkin taas päivä uus!
Mielellä puhtaalla kaikkeen on mahdollisuus.
Meira, on silmät niin sokeat maan ihmisten -
paljon on piilossa... etsi, niin voit löytää sen....
Yritän olla huolimatta :o))
Kiitos Tartsani :o)
Mutta hyvää yötä silti teille kaikille kolmelle ;o)
Oikein mukavia ja lämpöisiä unia :o)
nukahtanu, kone tai s24 oli jumissa. Ei päivittäny. :o(((
herätään vauhtiin täällä linjalla;=)
Kippari.
Mites sitä tähän aikaan heräillään? Etkös ole aikaisemmin pärähtänyt käyntiin?
mä ollut hereillä kokoajan kunhan vitsailin vaan:=))
mä vähän arvelinkin :o)
Niih ja onhan tää huuhaa ;o)
koittaa viljellä tänne pikkusen sitä huuhaata kun kaikki siitä niin puhuu et sitö pitää olla täällä palstalla;=)
nuo puhuvat :o) Vaan annanpa toisten puhua. Minulta tulee suusta ja näppäimistä, mitä mieleen juolahtaa.
Poistukoon sitten jos on poistuakseen.
Vai oikein viljeliäksi olet ryhtynyt, ja huuhaa viljeliäksi vielä. :o) Jokos on syyskylvöt suoritettu? Pitäisi orastaa jo tähän aikaan syksystä :o)
viljeliä voisin ollakin;=))niin pitäs antaa vaan tulla ja mennä ohi kaikkien juttujen täällä eikä ottaa olenkaan kantaa mihinkään tulee vaan pahamieli:=(
sekin on, ohittaa vaan, kun kumminkin tulee paha mieli toisten takia. :o(
Kyllä minullakin on tänään päässyt pahastikin lipsumaan tuo huuhaa puoli, nooh ne on niitä elämän pienimpiä murheita :o)
Jaahas, jaahas..... Nyt kuulostaa siltä että kyse taitaakin olla jostain muusta kuin huuhaa siementen viljelystä :o))))) Juu, älä kerro enempää ;o)) Tulee pian yksinäinen olo Miukulille :o)))
kanssa luen toisten viestejä ja välillä ottaa päähän muiden takia tää touhu täällä huuhalla koska ei minuu paljoo täällä ketään hauku eikä mun viestejä poisteta pahemmin.Joo annetaan niiden viljely juttujen olla vaan nyt täällä palstalla:=)
Eipä täällä paranisi omiaan paljoa jutella, vaikka siihen vähän jokainen joskus vahingossa sortuukin, minä mukaan lukien :o) Noh väliäkös tuollakaan :o)
On se hyvä, että olet löytänyt elämään uusia ulottuvuuksia ;o) Kyllä se aina huuhaa:n voittaa ;o)))
voi jutella välillä oikein mitään niin lähtee viestit;=))Ja varmaan itsekkin sitä höpisee sellasta täällä mitä ei pitäs puhuu;=)Joo kipparilla tässä muita kujeita taas mielessä ja saa olla menemättä sit huuhaallekin;=)
minunkin varmasti pitäisi vähentää, mutta kun tämä on sellaista "terapiaa"
Nyt Miukuli lähtee katsomaan, löytyisikö minulle jotain kujeita vaikka unissa :o)
Hyvää Yötä Kippari ja mukavat jatkot sinne Live-elämään :o)
Eiköhän kuitenkin joskus täälläkin törmätä :o)
täällä nukkumaan menossa tässä myös täkin ukko;=)Hyvää yötä sinulle sinne ja tavataan taas huuhaalla joku kerta:=)