mitä sä otat

JENKKI AUTOT ON SYVÄLTÄ
5716
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

on syvältä.Jenkkiautot on yhdyssana...

Äänestä

olla profiililtasi n. 12-14 vuotias tuleva bemarikuski?

Äänestä

Nimimerkkisi on ainakin erittäin hyvin itseäsi kuvaava, onnittelut siitä!

Äänestä

kaikilla on omat mielipiteet,, =) mut ei ne silti kyl oo.. =)

Äänestä
  • ehkä te jenkkipojat ootte sellasia harvahampaita jotka ovat saaneet aina äiskän nänniä nuollen hiekkalaatikolle jo jenkkiauton mutta kun sellanen ikuisuustyö annetaan teille "oikeaan?" käyttöön niin sitte ollaan kakat ja pisut housuissa istutaan auton viekus ja katotaan bmw-poikien kanssa pikkukakkosta !!!!!!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kusipukki kirjoitti:

JENKKI AUTOT ON SYVÄLTÄ

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu