Taistoon puolesta Jumalan

Mikko L

Onko SUomen laki todellakin laitettu Jumalan lain yläpuolelle? tämä ikävä vaikutelma minulle jäi kun menin erääseen seksiliikkeeseen jossa tiesin olevan ns. katselukoppeja.

Olin saanut vinkin että katselukopeissa harrastetaan itsesaastutusta, ts. vedetään käteen. Mukaani olin varannut nahkakantisen Raamatun, kasettimagnetofonin ja kristillisiä lauluja sisältävän ylistyskasetin.

Menin seksiliikkeen tiskille ja kysyin tietä katselukoppiin, olin hyvin naamioitunut joten jumalaton ei tunnistanut minua. Kun kuulin missä katselukoppi sijaitsee, ryntäsin sinne ja aloin hakkaamaan ovea, kytkin kasettimagnetofonin päälle ja väänsin äänenvoimakkuuden huippuunsa. Mankasta kuului väkevää ylistystä ja itse luin Raamattua kovaan ääneen. Katselukopin ovi avautui ja kaljamahainen mies kurkisti ovesta siitin kädessään. Näin että televisiossa pyöri Horny Gayboys Holiday IV. Aloitin miehen siunaamisen ja paholaisen pois manaamisen. Yritin manata impotenssin henkeä miehen erektoituneeseen siittimeen. Mies veti oven kiinni ja väänsi television täysille. Kaunis ylistysmusiikki peittyi homopoikien ähkintään.

Myyjä juoksi paikalle ja telkesi minut WC:hen, muutaman minuutin päästä tulivat poliisit. Kerroin että heidän tulisi pidättää katselukopin mies homoseksuaaliseen suhteeseen yllyttämisestä. Poliisit laittoivat minulle käsiraudat ja pahoinpitelivät pampuillaan kasettinauhurini. Sain yli 10 € sakkoa!

Kyllä ihmetyttää, Raamatun laki kieltää onanian, homoseksin ja muut pahuudet ja siunaa julistamisen, Suomen laki taasen kieltää julistamisen ja siunaa homoilun.

2

255

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Räppäri kuoli vankilassa

      Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "
      Maailman menoa
      97
      4419
    2. Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä

      Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella
      Ikävä
      29
      3283
    3. No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen

      Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol
      Ikävä
      45
      2370
    4. Missä näitte viimeksi?

      Missä näit kaivattua viimeksi ja oliko sähköä ilmassa?
      Ikävä
      35
      1378
    5. Minulla on käsitys

      Ettet ole kovin se k s uaalinen ihminen.
      Ikävä
      33
      1058
    6. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      32
      1016
    7. Puukotus yöllä

      Oli kaveri hermostunut ja antanut puukosta.
      Sotkamo
      11
      1014
    8. 158
      997
    9. rakas J siellä jossain

      Niin ikävä sua. -P. Nainen
      Ikävä
      6
      924
    10. Masan touhut etenee

      Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa
      Äänekoski
      12
      862
    Aihe