Miksi jenkit etsivät

kon ne löytyvät kotikonnuilta..

http://koti.welho.com/klehtio/pentagonFi.swf
3233
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Älä nyt enää jankuta tuota vanhaa juttua.

Nyt puhutaan vaaleista tai enintään Venäjän Tsetseniapolitiikasta!

Äänestä

Tavja. Katsotaan ketkä on isänmaanpettureita.

Törkeää tiedon pimittämistä, tulee Pohjois Korea mieleen.

Äänestä
  • nykyään kapitalisti kyttää paljon enemmän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


syyllisiä kirjoitti:

kon ne löytyvät kotikonnuilta..

http://koti.welho.com/klehtio/pentagonFi.swf

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu