...Ei ikinä! Katri on minusta liian tavallisen näköinen, esimerkiksi verrattuna Agnesiin! (Agnes voittoon!) Ja minusta julkkiksen täytyisi edes jotenkin erottua joukosta: hiusvärillä, tyylillä... yms. :P Ja Katri muistuttaa minusta Marita Taavitsaista olemuksellaan ja musiikillaan. :D En siis tarkoita tätä pahalla niille ketkä pitävät Katrista, mutta sanon vaan, että: AGNES PIHLAVA VOITTOON!!!!!!
KATRIKO YLIVOIMAINEN VOITTAJA?!
Don't
2243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Idolssit onkin kauneuskilpailut??. On totta että monesti mennään katsomaan laulajaa. Totesin taannoin yhdelle että Katri on kaunis, itseasiassa aika kaunis.
Mutta kansa päättää kuunteleeko vai katseleeko.
Täytyypä taas illalla katsella/ja kuunnella kilpailu. Onnea kilpailijoille, jotka on tasaväkisiä.
Piti vaan itseasiassa kommentoida, että pitäisiköhän tuon nimimerkin olla "Not", eikä "Don´t"? Jos sillä yritetään antaa vastaus tuohon kysymykseen "Katriko ylivoimainen voittaja?". Ei sitä englannin kiletä kannata välttämättä sekoittaa suomenkieleen, jos on vasta hetken aikaa sitä opiskellut eikä käyttötavat ole tulleet vielä tutuiksi. Mutta virheistähän oppii.