Ollaanks me idiootteja

arvostelua Nikulalta katsojia kohtaan! Miljoona idiottia, niitäkö me ollaan???? Jos Pete ei olis päässy jatkoon, oltais oltu idiotteja! Selvää kiristystä. Katsokaa vainmiten ne ohjailee meitä äänestämään sen, kenet he haluaa....!!!!!
5808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei sitä kannata ottaa niiiin tosissaan. Saa sanoa mitä huvittaa, mutta oikeessa se oli. Jos Pete ois tippunu nii kyllä suomen kansa olis ollu täysin idiootteja!

Äänestä
  • mitä Joni sanoi. Ehdottomasti paras esitys Petellä.

    Äänestä

  • Oltais tosiaan oltu idiootteja jos Pete ois tippunu, mutta eipä tuokaan pelastanut. Oltiin idiootteja kun Roni tippui.

    Tosin itse en ole kertaakaan äänestänyt, en ostaisi levyä vaikka kuka voittais, itse ohjelma menee viikonloppuviihtenä. :)

    Äänestä

Tuomarin velvollisuus oli pistää kaikkensa peliin, että ei tapahtuisi oikeusmurhaa. Eihän tässä vaiheessa parasta laulajaa saa pudottaa. Kun illan paras oli ehdottomasti Pete.

Sit kun on päästy jonnekin kolmen sakkiin, ei enää oo väliä kuka voittaa. Voittakoon vaikka Henna, eihän sen levyjä kuitenkaan osta muut kuin sukulaiset.

Äänestä

Niin, etköhän sä vastannu jo ainakin omasta puolestasi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järkyttävää kirjoitti:

arvostelua Nikulalta katsojia kohtaan! Miljoona idiottia, niitäkö me ollaan???? Jos Pete ei olis päässy jatkoon, oltais oltu idiotteja! Selvää kiristystä. Katsokaa vainmiten ne ohjailee meitä äänestämään sen, kenet he haluaa....!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu