PALJASTUKSIA!! kiitos..

Nyt kaikki finalisteista jotain tietävät ja tuntevat,tänne juoruja ja saastaa..Onko Henna oikeasti niin kiltti?? entäs Katri ja muut..??
2456
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

________ ei vois vähempää kiinnostaa wannabejulkkisten elämä ____________ keskityttäs nyt vaan kaikki siihen ikiomaan elämäämme. Jooko.

Äänestä

Sen isosisko on pölöhö, kauhee täriseen!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jp-o kirjoitti:

Nyt kaikki finalisteista jotain tietävät ja tuntevat,tänne juoruja ja saastaa..Onko Henna oikeasti niin kiltti?? entäs Katri ja muut..??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu