lapsellaan ko antaa juttui kaikkiin lehtiin.luulin et agnes on järkevä tyyppi mut on kyl pisteet laskenu, samoin ko katrin suhteen.
taitaa agnes
3
217
Vastaukset
- Vilosovi
Idolssiin menevät juuri itsetunnolleen ja erinomaisuudelleen pönkitystä kaipaavat narsistit, jotka nauttivat suunnattomasti kun ihmiset heidän erinomaisuuttaan ja kauneuttaan ihailevat ja suitsuttavat. He haluavat olla suorastaan pikkujumalia, joita kaikki kumartavat ja nuoleskelevat. Vai haluavatko he ilahduttaa ihmisiä laulullaan? He saavat nautintoa kuullessaan omaa ääntään, nähdessään levyjään kaupan hyllyllä, saadessaan rahaa kaikesta tästä ja muusta oheistoiminnasta. Idolit ovat narsisteja!!!
No eihän se ite niille lehdille soittele vain niinkö sinä luulit.....Kyllä Suomessa nuo juorulehdet on sen verran v-mäisiä runoilijoita ettei niile mitään tarttea kertoa mistään että ne jutun sais kirjotettua.
- tuli hyppimään
toisten tontille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815