Isokaluisen kokemuksia, 50+

IsoKaluinen

Mulla keskivertoa isompi,n 20 cm, paksu. Ei siis mikään jättikulli, mutta useimmat naiset, vaikka muuta väittävät, ovat sitä mieltä, että koolla ON väliä. Taitavasti käytettynä...

6

2985

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sitten??

      ????

    • äijä

      ton ikänen kaveri tulee lyttäämään murrosikäsiä.

      • IsoKaluinen

        Oletkohan edes peruskoulua käynyt?
        Saan sellaisia aikuisia naisia, joista sinä, pikkurunkkari, näet korkeintaan kuvia!!!


      • Anonyymi
        IsoKaluinen kirjoitti:

        Oletkohan edes peruskoulua käynyt?
        Saan sellaisia aikuisia naisia, joista sinä, pikkurunkkari, näet korkeintaan kuvia!!!

        Oohh spedeltä paloi käämit buaahaa


    • Anonyymi

      Riippuu niin yksilöstä naisesta ja miehestä. Mulla oli nuorena ensimmäinen vakituinen kumppani sellainen, jonka kanssa seksi oli ihanaa, vaikka hänellä oli aika pieni ja rynkytti vaan aika lyhyesti. En tiennyt olevan pieni enkä seksistä paljoa vielä, niin nautin siitä kyllä kovasti, mutta tänäpäivänä varmaan en samanlaisesta menosta. Olin silloin niin rakastunut häneen ja hän sai minut ihan märäksi yhdellä katseella. Orgasmeja en saanut koskaan.

      Seuraavalla poikaystävällä oli iso muna ja rauhallisempi tyyli rakastella. Hänen kanssa aloin saada orgasmeja yhdynnässä ilman erillistä klitoriksen stimulointiakin. Ei minuun koskaan sattunut. Ollaan rakasteltu joskus pitkänaikaa erottuammekin vielä.

      Toisellakin poikaystävällä oli iso. Niin paksu, että sormet ylti juuri ja juuri ympäri. Kyllähän se oli ihana tunne olla aivan täynnä miestä. Hänkin oli tarkka siitä, ettei satuta minua. Tykkään, että laitetaan syvälle ja pyysin häntä tekemään niin, mutta joskus meni liiankin syvälle ja silloin sanoin heti, jos sattuu ja hän vähän hölläsi. Harvoin sattui.

      onkohan naisia, joilla iso kalu on sattunut, lämmitelty tarpeeksi? Tai jos on rynkytetty liika rajusti. Minun kokemukset isokaluisista on, että he kyllä osaavat toimia vehkeensä ja naisen kanssa.

      • Anonyymi

        Spedellä suoltaa taas paskaa yhteen pötköön buaahaa


    Ketjusta on poistettu 20 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      304
      3011
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      61
      2343
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      2027
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      118
      1794
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      126
      1719
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1385
    7. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      65
      1347
    8. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1337
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1263
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1223
    Aihe