PETE tai HENNA voittoon

Molemmat osoittaneet taitonsa ja hyvä puoli on se, että heitä ei ole hehkutettu taivaisiin tuomareiden ansiosta, vaan ovat omilla kyvyillään osoittaneet kuuluvansa idoliksi:)
3179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

näin sanoi aikoinaan keihäsmatkojenkin perustaja. Hänet laitettiin konkurssiin; koska kansaan ei saanut vedota. Näitä esimerkkejä löytyy monia Suomen historiassa. Mielestäni Henna ja Pete voittaa.
PS.ja mielestäni tuomariston mielipide on jo sidottu heidän rahoittajiinsa. huh.
Tällain Suomessa, mutta olppikaamme Espanjasta tai Ranskasta. Siellä tosiaan toimittaisiin, eikä valitettaisi.

Äänestä
  • Hei, mekin äänestämme Peteä ja Hennaa. :) Ne ovat yksinkertaisesti parhaita.

    Äänestä

  • jenna ja jukka kirjoitti:

    Hei, mekin äänestämme Peteä ja Hennaa. :) Ne ovat yksinkertaisesti parhaita.

    samaa mieltä, ehdottomasti parhaat!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


IDOLIKSI kirjoitti:

Molemmat osoittaneet taitonsa ja hyvä puoli on se, että heitä ei ole hehkutettu taivaisiin tuomareiden ansiosta, vaan ovat omilla kyvyillään osoittaneet kuuluvansa idoliksi:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu