SHARON suunnittelee KANSANMURHAA!

Voi Lu-huojani! Ariel Sharonilla on suunnitelma KOKO palestiinalaisen kansan MURHAAMISEKSI! Salaisen suunnitelman mukaan ensin kaikki Gazan ja Länsirannan siirtokuntien juutalaiset vedetään TURVAAN Israelin rajojen sisälle, ja kun maan ympäröivä massiivinen betonimuuri saadaan rakennettua valmiiksi , alkaa Israelin armeijan suuroperaatio kaikkien palestiinalaisten TEURASTAMISEKSI!

Tämä sytyttää Lähi-idästä alkavan KOLMANNEN MAAILMANSODAN, Sharon vie koko maailman elävältä YDINSOTAHELVETIN pätsiin. Yhden miehen takia kuolemme kaikki - JO VUONNA 2006 ! Sharonin kuolonleikki paljastettuna: http://www.heinola.org/~cuttingedge/cef-siirto-kesken/cef2053.html
6323
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miksi arska tai israel yleensä vaivautuisi?

Kun muuri on valmis ja rajat vakiintuneet israeliin kohdistetut pommi-iskut käyvät, jos eivät mahdottomiksi niin ainakin erittäin vaikeiksi.
Tällöin palestiinalaiset käyvät kahinoimaan keskenään kuten kävi välittömästi isarelin lähdettyä gazasta ja kahinointi jatkuu siellä edelleen mutta häveliäs mediamme ei halua tästä kertoa. Israel saattaa vaikkapa pystyttää muurille katsomoita joista turistit voivat seurailla livenä miten palestiinalaiset, ne rauhaa rakastavat, ammuskelevat toisiaan. Katsomossa myydään kipoja suojaamaan paahteelta, kosheria hiukajaiseen ja appelssiineja janon sammuttamiseen.

Arska on kova jätkä ja erittäin suosittu kansan keskuudessa mikä näkyy myös siinä, että hän polkaisi uuden puolueen pystyyn ja viikossa sen kannatus nousi kolmannekseen ja vanhan ligudin putosi kymmenyksen tienoville.

Äänestä
  • Linkissäni oli selitys siihen, miksi. Raaka-Arska on kuuden päivän sodan veteraani ja PANSSARIKENRAALI. Tappaminen on Arilla VERISSÄ, eikä hän ole KOSKAAN antanut palestiinalaisten vaatimuksille periksi. Haukka ei muutu hetkessä KYYHKYSEKSI: ei hän hyvää hyvyyttään poista juutalaisia Gazasta ja Länsirannalta, vaan suojellakseen omiaan. Muuri on pelkkä lisäsuoja yksittäisiä terroristeja ja soluja vastaan alkavan sodan ajaksi, ja kun Gaza ja Länsiranta on vapautettu, ne liitetään Israeliin, ja sitten tyhjennetään Itä-Jerusalen arabeista. Palestiinalaisongelman LOPULLINEN RATKAISU on käsillä.

    Äänestä

  • Tsetseniaa.

    Äänestä

Mitähän kristallipalloni tuosta tietää, katsotaan.... hihhuleita näkyy olevan ja huuhaata

Äänestä
  • Siis että Israelin armeijalta tullut tieto on hihhuleiden juttua?

    Äänestä

Just tommoset jutut onkin hyvä lähde ajatella maailman asioita. Mäkin voisin kertoa, että venäjän hallitus suunnittelee suomen irroittamista kaivuutoimin ja sen siirtämistä Novaja Zemljan yhteyteen, jotta maiden välistä yhteistyötä voidaan kehittää ja suomelle saadaan oma ydinase. Etkö sitä tiennyt? Just tommosta paskaa tulee lähinnä jenkki TV:stä, että kansa ei tietäisi totuutta maansa mädännäisyydestä ja se oppi on leviämässä keinoksi sisäpolitiikan hoitoon muissakin maissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maailmansodan alku! kirjoitti:

Voi Lu-huojani! Ariel Sharonilla on suunnitelma KOKO palestiinalaisen kansan MURHAAMISEKSI! Salaisen suunnitelman mukaan ensin kaikki Gazan ja Länsirannan siirtokuntien juutalaiset vedetään TURVAAN Israelin rajojen sisälle, ja kun maan ympäröivä massiivinen betonimuuri saadaan rakennettua valmiiksi , alkaa Israelin armeijan suuroperaatio kaikkien palestiinalaisten TEURASTAMISEKSI!

Tämä sytyttää Lähi-idästä alkavan KOLMANNEN MAAILMANSODAN, Sharon vie koko maailman elävältä YDINSOTAHELVETIN pätsiin. Yhden miehen takia kuolemme kaikki - JO VUONNA 2006 ! Sharonin kuolonleikki paljastettuna: http://www.heinola.org/~cuttingedge/cef-siirto-kesken/cef2053.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu