Ilkka tai Katri seuraava putoaja

Gallup suosikit tippuvat näin. Pete jää viimeiseksi Agnesin kanssa. Henna tippuu kolmantena.
4242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

turha luulo! Ilkka ei tuu tippuu!

Äänestä

Ku ei osaa suomee.

Äänestä
  • Koska sortui valehteluun. Ei valehtelija sovi idoliksi.

    Äänestä

mun mielest katrin olis pitänyt lähteä jo AIKOJA sitten!!hänessä ei ole MITÄÄN erikoista!!
mut kun se on ihan tavallinen niin sanottuna naapurin tytön näköinen,niiiiiiin Agnes on seuraaava putoaja,koska sehän on meillä ULKOMAALAINEN!!Senkin Rasisti!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tarmo- kirjoitti:

Gallup suosikit tippuvat näin. Pete jää viimeiseksi Agnesin kanssa. Henna tippuu kolmantena.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu