jaaha vai liian pitkä teksti?

ELI SIIS LYHYEMMIN: Olkoon Ilkka mitä tahansa uskontoa edustava, se ei hänen laulutaitoaan muutajakundi jokaon päässyt OKL:ään osaa kyllä olla vakava. Miettikää nyt ite!! Ei sinne kaikki pääse!!
Ilkalla on homma hallussa!
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Osaahan Ilkka toki vakavakin olla. OKL:llä en vaan menisi hehkuttamaan, koska sinne kyllä pääsee jos jonkinlaista tallaajaa. Varsinkaan miespuolisille pääsy ei ole mitenkään kohtuuttoman vaikeaa. Ilkka on varmaan ihan ok tyyppi, mutta minuun ei vetoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zel kirjoitti:

ELI SIIS LYHYEMMIN: Olkoon Ilkka mitä tahansa uskontoa edustava, se ei hänen laulutaitoaan muutajakundi jokaon päässyt OKL:ään osaa kyllä olla vakava. Miettikää nyt ite!! Ei sinne kaikki pääse!!
Ilkalla on homma hallussa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu