Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Gallup: Naisille isoin ja pienin kalu

Kertokaa isoin ja pienin näkemänne miehen kalu.
53411
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

niin noita kalujahan yleensä katellaan ennenkuin naidaan joten nämä kaksi olen myös kokeillut käytännössä:
pienin tofunakin paksuinen,(menkääs kauppaan kattomaan)ja noin 7 cm pitkä (erektiossa),
(mies oli myös pienikokoinen)

suurin penis paksuus noin 5 cm, pituus noin 18 cm.
Tämä sattui...

Äänestä

pienin hädintuskin etusormeni kokoinen ( n. 10 cm ), eli TOSI pieni ( meinasi pokka väkisin pettää ).
suurin noin 25 cm ( ah ! ) - luulisin, en tietty mitannut.
ja koolla tosiaan on väliä, ja tietysti tekniikallakin.

Äänestä
  • Kuinka joku voi nauttia 25cm..? Voi jösses...

    Koolla tosiaan on väliä, ainakin teille ns. isommille naisille. Itselläni on ns. normikoko ja siinäkin on ollut tunkemista enemmän kuin tarpeeksi nuoriin, hyväkuntoisiin neitosiin. Luojan kiitos en omaa suurempaa. Mutta aivan tosi, ikä ja lapset tekevät tehtävänsä.

    Äänestä

  • Ville kirjoitti:

    Kuinka joku voi nauttia 25cm..? Voi jösses...

    Koolla tosiaan on väliä, ainakin teille ns. isommille naisille. Itselläni on ns. normikoko ja siinäkin on ollut tunkemista enemmän kuin tarpeeksi nuoriin, hyväkuntoisiin neitosiin. Luojan kiitos en omaa suurempaa. Mutta aivan tosi, ikä ja lapset tekevät tehtävänsä.

    Vain 8 senttiä pitkä etusormi.

    No voihan sillä sentää kaivaa nenää.

    Äänestä

Joo-o, pienimunasten pitäs pitää hiukka pienempää melua itestään; on tosi "traumaattista" olla pikkumunasen kaa, sitä alkaa pelätä, että osuu kohdalle samanlainen aina uudestaan ja uudestaan... miehen koko ei aina läheskään paljasta näet munan kokoo... pisin tollanen 18-19cm, paksuutta about 4cm, lyhin jotain 10cm, paksuutta korkeintaan pari senttii, voitte kuvitella tän jälkimmäisen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Naana kirjoitti:

Kertokaa isoin ja pienin näkemänne miehen kalu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu