Siis toi äijähän on jo keski-iän kynnyksellä. Taitaa olla Agnes ostanut reittä pitkin paikkansa suomalaiseen hyvinvointiin ja nyt kun julkisuuden kautta tulevaisuus on turvattu, niin vihdoinkin pääsee eroamaan ja vaihtamaan nuorempaan. On siinä idoli meidän lapsillemme.
Agnesin miehen ikä?
Huh huh
101056
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ja siinä vasta typerys onkin! Maalailee jo toisesta piruja seinille, vaikkei tiedä todellisuudessa asioista yhtään sen enempää kuin naapurin Martta.
samantien taitaa olla keski-ikäinen mies halunnut nuoren tytön housuihin ja kaapannut helpon saaliin ulkomailta mukaansa mutta kuinkas kävikään agnes olikin tiukempi tapaus kuin luulikaan ja agnes laittoi itse oman elämänsä raiteilleen
Onhan näitä laululintusia maailma täynnä, jotka ovat seksin avulla raivanneet tietä urallaan.
Tervetuloa joukkoon Agnes ja stripatakin saat, ei haittaa yhtään :)))
Mä ainakin äänestän Agnesia, jos vaikka näkis paljasta pintaakin.
Näkeehän Agneksesta, että sillä on esiintymiskokemusta jo ennen idolsia, tyttöhän on kuin luotu lavalle. Ei idols voittajan tarvitse olla mikään lasten idoli, vaan kyllä sitä saa aikuisillekin olla mieliksi.
Agneksesta uusi stara suomeen. Kroppa likoon vaan ja menestys on taattu. Mä ainakin menisin kattoo.
Noniin, voisko Idolsissa olla muitakin osallistujia?
Mites Ilkka, tai Pete... entäs Katrikutri?
Onko siis väenväkisin oltava yhdessä jos mies pettää, ryyppää ja riitelee? Valitettavasti monet naiset jää tuollaiseen tilanteeseen.
Ei ole pitänyt mitään yhteyksiä lapseensa vuoteen ja lapsiparalle ei ole edes äitinsä puhelinnumero saati osoitetta...
Itsekäs luuska ja juopon näköinen oksetus.
Siis mihin ihmeen suomalaiseen hyvinvointiin, mulle ainakin tulee pahoinvointi näistä kateellisista ja ilkeistä kommenteista,,,
Sitähän se Agnes on lapsesta asti suunnitellut että menee naimisiin suomalaisen miehen kanssa päästäkseen kisaamaan idols finaaliin!!!!
Tottakait sille oli selvää minkä media mylläkän saa tempullaan aikaan!
Mikeihän nää oman maan kasvatit osaa toimia näin vaikka menemällä jenkkiläisen kans avioon ja sitä myöden voitaamaan usan idolsin!? Minä vain tässä ihmettelen!
Siis eikös se Agnesin mies ole 35-vuotias? Niin mä ainakin aiemmin jostain luin. Honey, 35-vuotias ei ole vielä lähelläkään keski-ikää. Sitä paitsi, jos Katrilla olisi itseään 10 vuotta vanhempi mies, se ei kiinnostaisi ketään, mutta näköjään eräiden mielestä kaikki mitä Agnes tekee tai sanoo on väärin. Well, niinhän monet suomalaiset suhtautuu yleensäkin tänne tuleviin ulkomaalaisiin.
Eikä nuoriso sitä paitsi ole niin vähä-älyistä sakkia ettei osaisi käyttää omia aivojaan vaikka niillä idoleita olisikin. "Haa, mun idoli työskentelee seksibaarissa ja tulee 18-vuotiaana äidiksi, teenpä itse samalla tavalla." =D Ehkä sä / sun mahdolliset lapsesi on sellaisia, mutta ei normaalit nuoret.