todellinen namupala, ja osaa laulaa!
Agnes on kuin noita-akka, ryppyset kasvot ja huomaa kyllä että rankka elämä on tehnyt jo tehtävänsä.
Agnes on kuin noita-akka, ryppyset kasvot ja huomaa kyllä että rankka elämä on tehnyt jo tehtävänsä.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
On aivan kuin missi, laulaakin kuin Jasmin Mäntylä. On Katrilla ihan toimiva ääni ja mukavan aito tyyppi, ei mikään anorektikkoteini. Valitettavasti tuntuu toisinaan tietävän sen itsekin, vähän liian hyvin. Kunhan ei kuohahtaisi korvien tasolle asti, onneksi nyt Katria ollaan kritisoitu, niin palautuu vähitellen maan pinnalle.
Agnes on myös kaunis, metallisempi versio Björkistä.
Mutta kauneushan on katsojan silmässä.
Kun ei ollut pakkeleita naamassa. Ihan tavallinen tyttö ja vielä nuoremman näköinen mitä on.
näytä kaksvitoselta, ennenminkin kolmekutoselta. Eikä siinä muuten mitään, näyttääköön vaikka naurismaan aidalta, kunhan ei voita SUOMEN idols kisaa, menköö polsikmaahan kisaamaan, siellä vois olla paremmat palkinnotkin
samaa mieltä
Katriko muka hyvännäköinen, no ei ehkä ruma, mutta ei todellakaan mikään missityyppiä vaan ihan tavallisen näköinen Maija Meikäläinen. Eli tuon näköisiä mahtuu sata tusinaan. Tosin eipä koko idols kisassa ole ollut yhtään todella hyvännäköistä eipä tietenkään koska tosi hyvännäköiset on esim. malleina tai jopa koulussa näkee paljon paremman näköisiä tulevan vastaan. Ja ei kait nuo idols kisat mitkään ulkonäkö kisat varmaan olekkaan.
Hyvännäköiset eivät kylläkään ole malleina. Mallit ovat yleensä mitättömännäköisiä, tyhjäilmeisiä vaateripustimia.
Agnes on persoonallinen, Henna sievä, Katri herttainen kuin kissanpentu. Kaikista heistä on muokattu kisaa varten teennäisiä nukkeja. Että muka oikein stailattu!! Yök!
agnes näyttää ihan kärsineeltä. ei noin nuorella pitäisi vielä olla tollaisia ryppyjä ja uurteita. katri sen sijaan vois kyllä muutaman kilon pudottaa kun kaksoisleuka paistaa kilometrien päähän
Älä hemmetissä, ryppyjä? Kärsineen näköinen? Mistä johtunee, niin pumpulissa saanut elää ja kaikki ovat olleet tukemassa...
Ensinnäkin tämä ei ole Miss Skandinavia kisa. Eli siis jos jonkun iso pymppelö ja siihen liitetyt kapeat hartiat kiinnostaa - ei niitä seikkoja sentään saisi sotkea kaikkiin maku asioihin. NYT KISATAAN musikaalisuudesta, lavasäteilystä, lauluäänestä jne... Ei siis ulkonäöstä. Otetaampa esimerkiksi omalla alallaan KINGIKSI noussut MICK JAGGER - no onko komee, onko söpö, onko kaunis. Mitä siis ulkonäkö tähän kuuluu...????
Ei tää mikään ulkonäkökisa oo!!!
Ei tosin laulukisakaan!!!
Tämä on kisa, jossa etsitään Persoonallista Viihdyttäjää, eli Agnes tai Ilkka ovat totaalisen oikeassa paikassa. Katri sopisi johkin lavatähti-iskelmä osastolle paremmin. Ihan nätti tyttö, mutta ei sovi idoliksi, joku iskelmä-lava olisi omaa maalaistunnelmaa täynnä.
Katri ei myöskään ole sanavalmis, eikä viihdyttävä! Ilkan juttelu saa nauramaan ja Agnesin iloisuus suun ylöspäin!!
Joten Katri kotiin ja Viihdyttäjä Ilkka ja Agnes jatkoon!!! Pete on myös tosi suloinen,mutta ei niin viihdyttävä..hyvä tyyppi kuitenkin!!!
Aito Ilkka epäilemättä on, mutta siitä nauramaan saamisesta.. noh, sanotaanpa vaikka, että huumori on vaikea laji...