PAULIINA VOITTAA!!!

pauliina voittoon!! se on kaikista paras ja osaa laulaa...........................................
5533
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No, ehkä tällöin ainakin yksi ihminen, eli se Merikarvian Jarre81 (= PÖXYMIES) olisi onnellinen!
Isot kun on Pauliinan pöksyt!

Äänestä
  • Pauliina on tippunu jo ajat sitte!

    Äänestä

  • ilkka-fani94 kirjoitti:

    Pauliina on tippunu jo ajat sitte!

    ...enpä vain avannut tätä ''fiktio-haave'' keskustelua Pauliinasta.

    Jos nyt et sattunut sitä huomaamaan.
    Sinä Vi**N TOLLO!!!!!

    Äänestä

tavallaan onkin moraalinen voittaja mutta mutta..
LIIKALIHAVA s.o. YLIPAINOINEN ! !

Äänestä
  • se oli

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pauliina on paras kirjoitti:

pauliina voittoon!! se on kaikista paras ja osaa laulaa...........................................

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu