Suositelkaa portsarille lisäravinnetta

Massaa tositarpeeseen

Voisiko joku suositella minulle sopivaa lisäravinnetta. Toimin portsarina ravintoloissa, ja hoikkana miehenä minun on vaikea saada asemani mukaista auktoriteettia, joten täytyisi saada hieman "lihaa" ympärille.

Mikähän olisi sellainen lisäravinne, josta tulisi painoa mahdollisimman nopeasti? Se saa olla myös ns. löysää massaa, pääasia että sitä tulee nopeasti, helposti ja paljon.

4

366

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Liian hoikka portsari

      Unohdin sanoa, että tässä tapauksessa ei terveydellä ole väliä.

    • spuke

      Vaihda alaa...

      Auktoriteetti ja se että ihmiset sitä kunnioittavat tulee jostain ihan muusta kuin massasta, tosin en henk. koht. usko kynäniskojenkaan pärjäävän ko. hommissa.

      Turhaa sitä laardia ittelles hommaat, se on vain tiellä kun joudut hankalia asiakkaita saattelemaan pihalle. Ja lihastahan ei tule kuin vuosien työllä... tietysti hormoonimömmöjen avustuksella saattaa homma nopeutua, joskaan en suosittele.

      Sijoita mieluummin aivoihisi ja hommaa sellanen työpaikka josta saa kahisevaa ilman käsirysyjä ja vittumaisia asiakkaita... tokko te poket kovin suuria summia tienaatte suhteutettuna työn laatuun...? :D

    • gamelottti

      syö lihapiirakoita ja hamburilaisia ja kebabbia,pitsaa ja juo paljon olutta ja voita suoraan purkista! laita leivänkin päälle suklaakastiketta ja aamupalaksi kerma-jäätelöä,wiineri jos toinenkin ja kyytipojaksi pari berliinin-munkkia. vaihda maitolaatusi punapurkkiseen maitoon ja pidä aina käsillä sipsejä ym herkkuja sekä sokeroituja kolajuomia. osta kaikkein rasvaisimpia ruokia ja juomia ja nauti niitä vähintään 6 kertaa päiväksi ja jos olo tuntuu vielä kaiken tuon jälkeen kevyeltä niin otappa sitten mass blastia ja super mega mass 4000 iltapalaksi joka ilta.

      • fsdfsd

        massablastilla


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin Ilkka Kanerva kuoli?

      Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti
      Maailman menoa
      403
      30893
    2. Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi

      Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      476
      4215
    3. Sofia Belorf ja Sonja Aiello

      Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      97
      2735
    4. Stefu LOISTAVAA!

      Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta
      Kotimaiset julkkisjuorut
      133
      1901
    5. Teille, Venäjällä pelottelijat

      Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?
      Maailman menoa
      591
      1670
    6. Ilkka Kanerva on kuollut

      74-vuotiaana.
      Maailman menoa
      86
      1596
    7. Kakista se ulos nainen vihdoin viimein

      Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.
      Ikävä
      75
      1570
    8. Ujostuttaa eräs aikuinen mies...

      Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit
      Ikävä
      59
      1506
    9. Jos me käytäs nainen

      Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?
      Ikävä
      72
      1250
    Aihe