Käytettyjen hinta on tippunut todella paljon muutamassa viikossa. Tarhassa 30 vaihtoautoa, hinnat 500-30000euroon. Ei mene kaupaksi millään hinnalla.
Nyt tiputin kaikkien autojen hintoja 1000-2000 euroa, ainoat kyselyt tulee jobbareilta. Tarjoovat vaihdossa jotain älyttömyyksiä joten ei kiinnosta vaihto.
Suoralla kaupalla saa nyt halvalla!
KÄYTETTYJEN
4
1392
Vastaukset
- höpön höpö...
No jobbarihan tunnut olevan itsekkin... Missäpäin suomea niitä autoja on?
- HINTA TIPPUNUT!
NoNo, kirjoita sitten kun asioista jotain tiedät!
On vähän eri asia myydä autoja kiinteästä liiketilasta, kuin huoltoasemien parkkipaikoilla!
Nämä nettiautossa myyvät jobbarit on kauppaa pimeästi tekeviä tyyppejä.
Käyvät välillä tuossa pihassa "ostelemassa" autoja. Muutaman hieman heikko kuntoisen myynyt sopivasti, seuraavana päivänä netissä myynnissä. - Autoa ostamassa....
HINTA TIPPUNUT! kirjoitti:
NoNo, kirjoita sitten kun asioista jotain tiedät!
On vähän eri asia myydä autoja kiinteästä liiketilasta, kuin huoltoasemien parkkipaikoilla!
Nämä nettiautossa myyvät jobbarit on kauppaa pimeästi tekeviä tyyppejä.
Käyvät välillä tuossa pihassa "ostelemassa" autoja. Muutaman hieman heikko kuntoisen myynyt sopivasti, seuraavana päivänä netissä myynnissä.Niinkuin tuolla aiemmin on kysytty, kerro missä ne autot on? Jos ne kerta on halpoja, minuakin kiinnostaa ne. Ja maksan muuten myös veroni, että älä sinä siitä huolehdi.
- ajuri
Näin todella on oli minullakin auto myynnissä mm.nettiautossa jne. ei ostaja ehdokkaita soitellut muutama ns.jobbari soitti eli myin auton "hieman" halvemalla oli nääs päästävä eroon autosta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16712501
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525436Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454680Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1453670Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392768Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191926Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1081671Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3641617Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1031524Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361461