Laitetaanko Joulupata voimailu s24 ?

olis kova sana hakattais pakkis mennen tullen , pistän heti 15€ peliin.
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Elä kuule käy vittuilemaan tai mä vedän sua joulupataan ja sen jälkeen menen kotiin saksimaan bonsaitani tyynen rauhallisena. Sen jälkeen pyydystän parit kärpäset syömäpuikoilla ja sen jälkeen menen ottamaan nokoset futonilleni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


keräys kirjoitti:

olis kova sana hakattais pakkis mennen tullen , pistän heti 15€ peliin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu