Paras lähti!
Ei Suomessa rockpersoona pärjää tälläsissa teini ja eläkeläiskisoissa. Pikkutytöt ja eläkeläiset äänestävät ihmiset jatkoon.
Miespuolinen, vaikka ei osaisi laulaakkaan, kunhan on idoli jotenkin on aina loppukilpailussa.
Paras lähti!
5
392
Vastaukset
- putosi
ja oli aikakin Agnesin pudota. Kyllä rocklaulajallakin pitää olla laajempi ääniskaala. Agnesin ääni ei soi alhaalla, saatika että ääni riittäisi ylempiin sointuihin. Äänen pitää olla monipuolinen.
- Elenya
Agneksella. Toivottavasti hänet tullaan musamaailmassa vielä näkemään. Hieno soundi!!!
- Pienen pojan äiti
Molemmat loppukisassa olevat söpöt pojat on ihan okei. Hiukan pikkusieviä, mutta sellaista kai tässä kisassa haetaankin????
Katrin ääni ei kestä. Poikani (6) sanoi, että Katri on kauheen nätti ja laulaa muuten kivasti, mutta se määkiminen on rumaa. Tarkoitti vaativien kohtien äänen värisemistä. Aika osuvasti sanottu, määkiminen ;) Eli kummallista jos kuuntelijat valitsevat hänet.
Agnesissa oli sitä jotain jo alkumetreillä, säihkettä ja persoonaa joka oli koettavissa televisionkin välityksellä. Uskon, että Agnes tulee pärjäämään omillaan ilman Idols titteliäkin, sen verran tyylikäs ja taitava ilmestys kaikin tavoin.
Kun katsoin Agnesin esiintymistä, huomasin hymyileväni joka kerta. Hänestä kuullaan vielä.
Ammattitaitoiset tuomarit eivät ole väärässä, mutta kansa päättää puhelin euroja syytäen.
Katsotaan kuinka suuri stara Agnes on 10 vuoden kuluttua, ja kurkataan muiden Idols-finalistien eloa, luulempa että Agnes on ainoa, joka on pelissä mukana enää. - Agnes on tähti!
Ainoa, jolla oli munaa (heh) joutui lähtemään... Agneksen discovedot oli upeita. Tulemme kuulemaan tästä neidosta vielä!!
- yks vaan
oot oikeassa,vaikka ei oo yhtään laulun ääntä niin pelleilly pääsee eteenpäin....harmi,et monta hyvää tippunut pois....Katrikaan ei kuulosta enää hyvältä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1331910- 69834
Msisa on eronnut
Mies ei kestänyt jatkuvia syrjähyppyjä eikä totuutta Turun yöstä.28787Venäläisiä keksintöjä?
Kun tässä nyt yritän miettiä venäläisiä keksintöjä, niin ei äkkiseltään tule oikein yhtään mieleen. Onko niitä edes?258717Tiedän että on aika luovuttaa
En vaan osaa. Liian kauan toivonut jotain, mikä ei koskaan tule toteutumaan. Olo ei ole mitenkään hyvä, mutta itken vähemmän kuin silloin kun sinuun r64698Katumuksesta
Pitkäperjantaina eräässä seurueessa puhuttiin katumisesta ja mitä itse kukin katuu. Yleisintä tuntui olevan pahasti sanominen jollekin läheiselle ja t132669- 10653
- 26633
- 77633
Sisällissota kiihtyy Ruotsissa
KaupunkiTaistelut koraanin puolesta kiihtyneet Linköpingissä ja Malmössä. Ruotsin poliisi joutunut vetäytymään suojiin. Päätän raporttini Ruotsista.200626