Paras lähti!
Ei Suomessa rockpersoona pärjää tälläsissa teini ja eläkeläiskisoissa. Pikkutytöt ja eläkeläiset äänestävät ihmiset jatkoon.
Miespuolinen, vaikka ei osaisi laulaakkaan, kunhan on idoli jotenkin on aina loppukilpailussa.
Ei Suomessa rockpersoona pärjää tälläsissa teini ja eläkeläiskisoissa. Pikkutytöt ja eläkeläiset äänestävät ihmiset jatkoon.
Miespuolinen, vaikka ei osaisi laulaakkaan, kunhan on idoli jotenkin on aina loppukilpailussa.
Vastaukset 5
Vanhimmat
ja oli aikakin Agnesin pudota. Kyllä rocklaulajallakin pitää olla laajempi ääniskaala. Agnesin ääni ei soi alhaalla, saatika että ääni riittäisi ylempiin sointuihin. Äänen pitää olla monipuolinen.
Agneksella. Toivottavasti hänet tullaan musamaailmassa vielä näkemään. Hieno soundi!!!
Molemmat loppukisassa olevat söpöt pojat on ihan okei. Hiukan pikkusieviä, mutta sellaista kai tässä kisassa haetaankin????
Katrin ääni ei kestä. Poikani (6) sanoi, että Katri on kauheen nätti ja laulaa muuten kivasti, mutta se määkiminen on rumaa. Tarkoitti vaativien kohtien äänen värisemistä. Aika osuvasti sanottu, määkiminen ;) Eli kummallista jos kuuntelijat valitsevat hänet.
Agnesissa oli sitä jotain jo alkumetreillä, säihkettä ja persoonaa joka oli koettavissa televisionkin välityksellä. Uskon, että Agnes tulee pärjäämään omillaan ilman Idols titteliäkin, sen verran tyylikäs ja taitava ilmestys kaikin tavoin.
Kun katsoin Agnesin esiintymistä, huomasin hymyileväni joka kerta. Hänestä kuullaan vielä.
Ammattitaitoiset tuomarit eivät ole väärässä, mutta kansa päättää puhelin euroja syytäen.
Katsotaan kuinka suuri stara Agnes on 10 vuoden kuluttua, ja kurkataan muiden Idols-finalistien eloa, luulempa että Agnes on ainoa, joka on pelissä mukana enää.
Ainoa, jolla oli munaa (heh) joutui lähtemään... Agneksen discovedot oli upeita. Tulemme kuulemaan tästä neidosta vielä!!
oot oikeassa,vaikka ei oo yhtään laulun ääntä niin pelleilly pääsee eteenpäin....harmi,et monta hyvää tippunut pois....Katrikaan ei kuulosta enää hyvältä!