Agnesin pudottua

ainoa persoona jäljellä on Ilkka, joten Ilkka voittakoon!
6304
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

äänestän Katria, nainen voittoon!

Äänestä
  • presidentinvaalien periaatteella vai? Tosi järkevää!

    Äänestä

  • ...ole enää koko kisassa. On vain tyhjänpäiväisiä rivikaraokelaulajia.

    En voi (vaikka haluaisinkin) äänestää enää ketään.

    Äänestä

  • Ei ole enää ketään jota äänestää. Katria en äänestä edes sen takia, että on nainen. Typerä syy edes äänestää. Eihän Katrilla sitäpaitsi ole lavakarismaa. Ei yhtään innosta katsoa Katrin laulamista.

    Äänestä

  • En äänestä kirjoitti:

    ...ole enää koko kisassa. On vain tyhjänpäiväisiä rivikaraokelaulajia.

    En voi (vaikka haluaisinkin) äänestää enää ketään.

    Kun Agnes tippu niin tuntuu ettei jaksa seurata enää koko Idolssia.

    Äänestä

  • -Fazer- kirjoitti:

    Kun Agnes tippu niin tuntuu ettei jaksa seurata enää koko Idolssia.

    näin on näppylät! Enää ei vois vähempää kinnostaa koko idols!! Agnes ainoa poruksta jolla karismaa, ihana persoona, ja ennenkaikkea ainoa joka osaa laulaa ja esiintyä!! Ei tuu kyllä seuraava idols voittaja saamaan kovin suurta suosiota.. toden näköisesti samanlainen floppi tulee kuin popstarsin indx:sistäkin!! myydään 2 eurolla anttilan poistomyynti korissa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilkkaan ihastunut kirjoitti:

ainoa persoona jäljellä on Ilkka, joten Ilkka voittakoon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu