Iltishän manipuloi kokajan kansaa äänestämään omaa suosikkiaan eli Katria ja iltis ei keinoja kaihda saadakseen haluamansa. Iltis on tunnetusti myös rasistinen, se on havaittavissa useissa eri asioissa ja etenki mitä tulee idolsiin ja missi kisoihin kanta on naurettavan selvä.
Iltis hekutti juuri enne Agnesin putoamista kannessaan, että Agnes puotaa lapsensa takia, iltishän alunperin kirjoitteli kokoajan Agneksesta negatiivisesti ja tämän lapsesta ym.. joten panee epäilyttämään onko loppujen lopuksi iltis koko shown takana äänestys tuloksia myöten.
Kaiken takana
2
129
Vastaukset
- tuttuja tai
iskän tai äiskän tuttuja Ilttiksessä. Niin tai sit jotain muita syitä juuri Katrin tukemiseen. Onko Katri aidosti Agneksen kaveri vaiko vain muodon vuoksi?
- kuuntelija
Tuomarit ovat puolueellisia, toisia saa kritisoida, toisia ei saa. Toiset asiat ovat tabuja, toiset eivät.
Otetaan pari esimerkkiä.
Transvestiittituomari Jarkko Valtee haukkui koko ajan Henna Heikkistä ja nyt Katri Ylanderia, nämä molemmat ovat tavallisia suomalaisia nuoria naisia. Valtee ei kritisoi sen sijaan juurikaan hompahtavia poikapoppareita Ilkkaa ja Peteä, eikä strippari Agnesia. En tiedä onko tämä sattumaa vai sitä, että hän itse marginaali-ihmisenä ei suvaitse tavallista ihmistä. Pitäisi olla tasapuolinen kaikille.
Lisäksi laulutaidolla ei tunnu olevan merkitystä, vaan jollain toissijaisilla asioilla kuten perseen pyörityksellä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330637Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764096Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972697Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321865Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5891643- 861579
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751555Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591477Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721228