Miksi Trafic, Vivaro ja Primastar ovat

tälläkin palstalla pahoilta haukkumisilta, vai onko kyseessä niin ylivoimainen paku, ettei vikoja löydy etsimälläkään. Jos näin on, niin merkin vaihto on edessä.
41983
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Taitavat olla sen verran uusia ettei "ominaisuudet" vielä ole yleisesti tunnettuja.

Olen mää yhden jutun Vivaroista kuullut, jotka eivät lähteneet käyntiin voimajohtolinjan alla kun magneettikenttä sotki sähköpiirit. Lykkimällä 300m sivuun alta pois, lähti taas käyntiin. En tiä sitten mikä juttu tuokin mahtoi olla...oliko tosikaan, pelkän tarinan kuulin. Ja olisko enää nykysissä vuosimalleissa samaa ongelmaa ollenkaan.

Äänestä

Pelkkiä Opeleita löyty 23 kpl ja pyyntihinnat olivat
aika kovia, mikä kertoo paljon auton laadusta.
Itselläni on ollut vivaro kohta vuoden ja olen todella tyytyväinen autooni. Ainoa vika oli tuulilasin yläreunan tiivisteen irtoaminen konepesussa, en tiedä onko muilla tapahtunut vastaavaa, mutta nyt sekin ongelma on ohi.

Äänestä

Eipä oo paljoa haukkumista.

Äänestä

kun ne vaan on niin hyvät. PSA:N paskat on valovuosien päässä laadussa ja tekniikassa, puhumattakaan vitosta ja kansanvankkurista(Wv)
Työntekijänä saan itse valita duunit, jos mulle tarjotaan jotain fiiu,pösö tai sitikkaa haistatan pitkät, mutta vivaro jne. lähen duuniin, vaikka pinemällä liksalla, näin on näreet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


säästyneet kirjoitti:

tälläkin palstalla pahoilta haukkumisilta, vai onko kyseessä niin ylivoimainen paku, ettei vikoja löydy etsimälläkään. Jos näin on, niin merkin vaihto on edessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu