Karismaa on ja tahtoa tehdä työtä artistina kehittymisen eteen.
PETE finalisteista paras
Tuisku
6226
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
ei enää voi olla.
kauneutta ja seksikkyyttä Katrissa!
Mulle ei ole selvinnyt, mitä Petessä ois...
...on jotakin persoonallista, positiivista säteilyä, joka herättää kiinnostukse ja jota on näissä kolmessa vain PETEssä.
Karisma ei ole jotakin tusinamaista missikauneutta (Katri) tai muka mukavaa söpöyttä (Ilkka).
laulettiin? En pysty edes muistamaan, minkä kappaleen Pete lauloi...eikä varmasti moni muukaan, sillä Pete ei mennyt jatkoon.
Mulle jäi kaksi esitystä/persoonaa mieleen semifinaaleista ja ne olivat Agnes ja Katri!
...Pete on kuitenkin paras näistä kolmesta.
Tästä idolsista jäi mieleen vain Kommeri, mutta te puupäät ette äänestäneet häntä jatkoon!
Eka idolseissa jäi mieleen vain Hanna Pakarinen, mikä oli loistava valinta idolsiksi. Oli varmaan hauskaa linnan juhlilla :) Hyvä Hanna!
jäi mieleen. Hanna Kommeri oli varsinkin karsinnoissa aivan uskomaton. Olin jo ihan varma, että tämä nainen tulee voittamaan.
Mutta eih, "Se o vaa niiq Hanna bagarisen kopio!1 Se vaa matkii Hannaa!1" sanoi Suomen teinixkansa. Niinpä niin.