alta työntyvän kaupan jonossa jotain erikoista ja ilmeisestikin elävää, joten huomautin hänelle tästä. Hän mainitsi sen olevan sikäläisen kärpäsen toukka, joka pesii yleisesti afrikansarven joissa ja munii pistiäisen tavoin loisjälkeläisensä eritoten naisten hiuksiin.
Nyt kyseinen jälkeläinen oli toukkana pääsemässsä loisimasta armon ladyn nutturasta ja tiputtautumassa marketin lattialle.
Nainen sanoi, että antaa sen ensin pistää päänsä ja puoliruumistaan esiin, jolloin se olisi parempi sitten, ilman jälkiseuraamuksia survoa vasten vihannestiskiä. Ovat kuulemma varsin yleisiä ja leviävätkin tiuhaan tahtiin kait ilmaston lämpenemisen seurauksena.
Hyi hitto, kaikkia sarvijaakoja glöbalisaatio tuo tullessaan.
Afrikkalaisella naisella
havaitsin nutturansa
2
568
Vastaukset
- sellanen kalakin
joka ui alapään aukkoihin ja sitten levittää piikkinsä jotta pois et saa. Ja sitten kaikenmaailman silmämadot ja mitä lieneekään.
Ilmankos loiseksi on niin helppo samaistua täälläkin, vaan vittumaisia ne kait ovat, kun tiensäkin sinne löytävät?- joutuukohan ne
niitten vuoksi juuri tekemään naisille niitä ympärileikkauksia, kun ei ötökkää muuten saisi pois, vai mikäköhän taas nutturoiden alla muhii selityksenä?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin Ilkka Kanerva kuoli?
Kun näin jokin aika sitten kuvan riutuneen näköisestä Kanervasta, sanoin vaimolle että haimasyövältä vaikuttaa. Vaimon isä oli kuollut kyseiseen tauti40330637Martinan lapset JÄLLEEN valjastettu valkopesureiksi
Ei tuo nainen todellakaan täysillä käy. Vauvakin tajuaa että kysymykset ja vastaukset ovat Martinan itsensä tekemiä, lapset vastaa mitä on käsketty. J4764096Sofia Belorf ja Sonja Aiello
Viihtyvät yhdessä dinnerillä. Pienet piirit. Mitä ajatuksia herättää ?972697Stefu LOISTAVAA!
Ilmeisesti joku vedonlyönti tms, selvinpäin-elämästä👍👍👍 ilmankos ei ole Sofiaa näkynyt. Miten tän parin nyt käy, kun viimi ei maksettuna enää virta1321865Teille, Venäjällä pelottelijat
Oletatteko ja väitättekö te, että Venäjä pystyisi tuosta vain miehittämään Suomen?5891643- 861579
Kakista se ulos nainen vihdoin viimein
Että haluat, kummatkin halutaan. Otan sinut kuumaan syleilyyn sitten.751555Ujostuttaa eräs aikuinen mies...
Mitä se tämmönen on... tuo mies aiheuttaa minulle ylimääräsiä tykytyksiä... Rohkeampana pyytäsin häntä ulos mut jospa hän... Miten mun vaistot ilmoit591477Jos me käytäs nainen
Ulkona niin mitkä olisi ne kolme asiaa joita tahtoisit kysyä tai kertoa minulle?721228