Uusimman huhun mukaan

MIES
7993
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

USKOVAINEN mies. tunnen hänet nuoruudesta.

Äänestä
  • itseensä!

    Äänestä

LAPSI

Äänestä
  • juupa juu

    Äänestä

te nyt ette taas oikein osaa...ootte vaan kateelliasia ilkalle ku se tosiaanki on mies ja osaa laulaa!!!!!!mut jotkut kato ei osaa laulaa...jotkut on kateellisia ku joku sentään on mies ja joku ei...aikuistukaa ny jo saatana!!!

Äänestä
  • eli olet itsekin joku penikka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    älä tuu tänne muille aukomaan ennenkuin katsot peiliin, jos uskallat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • 1!!!!!!!! kirjoitti:

    eli olet itsekin joku penikka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    älä tuu tänne muille aukomaan ennenkuin katsot peiliin, jos uskallat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Jos Ilkka on joittenkin mielestä paras ni ei niille tarvi suuttua!!!,:((((

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilkka on.. kirjoitti:

MIES

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu