ILKKA=PAREMPI KUIN

Miltäs kuulostaa, annetaan pojan näyttää mihin pystyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Heidi Kyrö luulee olevansa itse hyväkin laulaa, mut katsotaan vaan kumpi myy enemmän levyjä...heh
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No eipä ole Ilkka häävi laulaja

Äänestä
  • voiko surkeempaa laulajaa olla

    Äänestä

Yhtä huonoja laulajia ovat Heidi Kyrö & Ilkka !!!
Kummankaan levyä en osta !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


HEIDI KYRÖ !!!!!!! kirjoitti:

Miltäs kuulostaa, annetaan pojan näyttää mihin pystyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Heidi Kyrö luulee olevansa itse hyväkin laulaa, mut katsotaan vaan kumpi myy enemmän levyjä...heh

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu