Agnesilla jo levysopimus

Agnesille onnea ja menestystä!
6712
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Polakki jättäny kakarasna ulkomaille. On avioerossa ja ei oo.
Mikä idoli se sellanen on?
Toinen outo on Katri.
Iso perse, mikä idoli/ roolimalli se voi olla nuorille?
Hoikka on kaunis

Äänestä
  • Pitäsikö naisella olla sitten jotain hyttysen ininää. Ja mitä Agnesin henkilökoht.elämä laulamiseen liittyy vai ootko joku tunteellinen idiootti jolle merkkaa kaikki muu paitsi laulutaidot.

    Äänestä

  • pervo kirjoitti:

    Pitäsikö naisella olla sitten jotain hyttysen ininää. Ja mitä Agnesin henkilökoht.elämä laulamiseen liittyy vai ootko joku tunteellinen idiootti jolle merkkaa kaikki muu paitsi laulutaidot.

    todellakin pyöreys normaalissa mitoissa on parempaa kuin laiha. Eikä sillä perseellä lauleta, anteeksi vaan!!hyvä jos idoleiksi tulee ihmisiä jotka uskaltavat olla oma persoonana ja ylpeitä siitä. Kiloja ei tarvitse sen puitteissa pudottaa. järkyttävää edes puhua noin. Tuskin itse olet mikään langan laiha....!!!

    Äänestä

  • h'mmä'stynyt kirjoitti:

    todellakin pyöreys normaalissa mitoissa on parempaa kuin laiha. Eikä sillä perseellä lauleta, anteeksi vaan!!hyvä jos idoleiksi tulee ihmisiä jotka uskaltavat olla oma persoonana ja ylpeitä siitä. Kiloja ei tarvitse sen puitteissa pudottaa. järkyttävää edes puhua noin. Tuskin itse olet mikään langan laiha....!!!

    Taas tullaan siihen...suomalaisten sivistymättömyyteen, (ei kaikki) mutta 50% on sivistymättömiä, joten ei kannata tälläsestä välittää ja nyt tässä arvostelussa on paljon kakaroita jotka tulee tänne leikkimään, ei edes tiedä mistä on kyse, joten annetaan kakaroitten pitää hauskaa.

    Äänestä

Kuinka joku voi haluta Aknes-Elefantin laulamaan jonnekki levylle tai no jotai polakki teknoa korkeintaa tausta ääniks!

Äänestä

on jo tajunnut kellä on karismaa ja taitoa.Kaikkea hyvää Agnes,olet ihana

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuottaja kirjoitti:

Agnesille onnea ja menestystä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu