elikkä mitä hyötyä teille on ollu kreatiinin ja l-glutamiinin käytöstä? lisää lihasmassaa? palautuu paremmin?
mitä hyötyä?
sampadi
5264
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
muista kuin ufs:n glutamiineista ei ole mihinkään, ne ovat paskaa. ufs myy parasta laatua!
Varmasti on muitakin hyviä kuin UFS. Yritätkö nyt, pipomies, jotenkin kääntää tätä juttua? Ei se tee kalliista Fast sarjasta yhtään sen halvempaa tai parempaa vaikka kuinka täällä rutiset!
kyllä täälä jaksetaan jankuttaa tosta saatanan sivustosta! kyllä niitä samoja lisäravinteita muualtaki saa ku yhestä paikkaa!
En oo käyttäny l-glutamiinia mutta kreatiinia olen. Käytin leader sportsin CREAPURE laatuista kreatiinia.
Vaikutus: En huomannu painojen liikkuvan suuntaan tai toiseen mutta pumppi oli paljon kovempi. Siis ihan selvä ero oli mm. hauistreenin aikana.
Pienennä painoja jos ne ei liiku mihinkään suuntaan.