Niinistö loistaa tv-keskustelussa

-
Rauhallisen johdonmukainen ja asiantunteva tyyli
puhua.
7308
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

mies ei menneisyyttään pakoon pääse ja tulevaisuuskaan ei pelasta.
Kokoomuksen ja Keskustan mahdollisen toisen kierroksen yhteistyö karahti kiville kun Ben kovisteli Mattia. Taisi tulla kykypuolueella housuun kun jo luultiin Saulin menevän toiselle kierrokselle.

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Tsunami kortti ei enää pura

Äänestä

mutta.. Paras mies voittakoon ja se on Soini

Äänestä
  • ...

    Äänestä

Niinistö puhuu toisten päälle ja pyrkii kinastelemaan jokaisen kanssa. Sellainen käytös antaa aina ehdokkaasta kielteisen kuvan, vaikka asiaa olisikin.

Äänestä
  • Hakkaa päälle. Paras on hyökkäys ja Sauli on paras.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


N iin se vaan on kirjoitti:

-
Rauhallisen johdonmukainen ja asiantunteva tyyli
puhua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu