Katri ja kaikki muut parempia ,paitsi Ilkka keskinkertainen. Katri paljon parempi kun HannaP!
http://musiikki.iltasanomat.fi/Magellan/pages/main.jsp?storeId=11751&pageId=collectionDisplay&viewId=867785
http://musiikki.iltasanomat.fi/Magellan/pages/main.jsp?storeId=11751&pageId=collectionDisplay&viewId=884306#
http://musiikki.iltasanomat.fi/Magellan/pages/main.jsp?storeId=11751&pageId=collectionDisplay&viewId=867785
http://musiikki.iltasanomat.fi/Magellan/pages/main.jsp?storeId=11751&pageId=collectionDisplay&viewId=884306#
Vastaukset 12
Vanhimmat
Katri on tähän mennessä idolsin paras tuote.
Joo! Ilkan "satuprinsessaa" en jaksanut edes kuunnella loppuun!
muistin kanssa että Hanna olis ollut parempi..?
mutta joo, aika kultaa muistot, kyllä nämä tämän vuotiset on myös mun mielest paljon parempia, ja ehkä Antti paras 2004.
Antti paras silloin xD Sainpa taas hyvät naurut xD Jätkä lauloi yhtä nuotilleen, kun Agnes... Siis yhtä harvoin xD
Agnes jyrää!! Minä haluun ton cd:n!
TÖRKEEN PALJON PAREMPIA!!! Toi Ilkka olis sopinut 2004 joukkoon, korkeintaan?
Ai katri parempi kuin hanna? EI TODELLAKAAN!! hyvä että katri osaa edes laulaa.. ja se on kanssa tosi ärsyttävää kun se mielistelee kaikille vaikka on todellisuudessa tosi leuhka!?
Että kehtaat mennä vertaamaan Hannaa Katriin. Eihän Katri osaa laulaa kuin korkeelta ja ääni väristen. Hannalla on sentään laaja ääniskaala, jota osaa myös käyttää.
En pidä kyllä Ilkastakaan, mutta mielummin sekin kun tuo ärsyttävä epävireinen kimitys!
noilla saman tyylinen ääni
kyl tänä taso on huonompi kui viime´kerralla
muistui mieleen kun kuunteli noita edellisiä finalisteja. Mitähän tytölle kuuluu???
Kuulosti kyllä noista ex:stä ehdottomasti parhaimmalta ja päihittäisi kimittävän Katrin ja honottavan Ilkan aivan heti!!
kuullostipas kauniilta Sonjan laulut!