kauniit ja rohkeat..

katsooko helluntalaiset kauniita rohkeita,salattuja elämiä,tms. kivaa?

esim.dr.Phill on aivan mahtava tv 4:lta tulee. olen aivan ihastunut hänen tapaansa kohdata ihminen ja aivan jumaloin häntä.
5428
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tuollaisia simpukoita kun tämä maa on pullollaan, niin saamme kohtapuoleen sanoa hyvästi TV-ohjelmille, joissa on sentään vielä jotakin ideaa. eläköön yle!

Äänestä
  • Kauniiden ja rohkeiden Stephanie on joskus (ehkä
    edellisessä elämässään?) laittanut erään naisen
    tosi tiukoille,lähes kuoleman partaalle,eli ei
    Stephanie näyttele,hän on oma itsensä.

    Äänestä

Kyllä ainakin Ameriikassa katsotaan DrPhilliä, mutta hän onkin uskovainen mies. Mua ei ainakaan kiinnosta kauniit ja rohkeat.. Ei se kovin suosittu enää oo Ameriikassa..

Äänestä
  • Olen aivan rakastunut häneen.Mikäli englannintaitoni olisi parempi,ilmoittautuisin heti hänen ohjelmaansa.

    Hän ansaitsee tulla siunatuksi.Hän on hyvä ihminen.

    Äänestä

  • simpukka kirjoitti:

    Olen aivan rakastunut häneen.Mikäli englannintaitoni olisi parempi,ilmoittautuisin heti hänen ohjelmaansa.

    Hän ansaitsee tulla siunatuksi.Hän on hyvä ihminen.

    uskollisesti, melkein jokapäivä. Hekin ovat ihmisiä ja meidän katseemme on kuitenkin Jeesuksessa, ei heissä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


simpukka kirjoitti:

katsooko helluntalaiset kauniita rohkeita,salattuja elämiä,tms. kivaa?

esim.dr.Phill on aivan mahtava tv 4:lta tulee. olen aivan ihastunut hänen tapaansa kohdata ihminen ja aivan jumaloin häntä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu