Ilkka hyvä esimerkki nuorisolle

Ilkka on arvoineen erittäin hyväksi nuorillemme. Ei tarvi jakorasiana toimia ollakseen suosittu. Voi päästä pitkälle myymättä itseään.

Ihailen Ilkkaa ihan todella paljon!
3221
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

olet raukka sairas

Äänestä
  • sellainen joka tietysti jakelee itseään.

    Äänestä

  • OLET ITE TÄRÄHTÄNY JA OOT KAIKEN LISÄkSI SAIRAS!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ilkka is best kirjoitti:

Ilkka on arvoineen erittäin hyväksi nuorillemme. Ei tarvi jakorasiana toimia ollakseen suosittu. Voi päästä pitkälle myymättä itseään.

Ihailen Ilkkaa ihan todella paljon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu