tehtävistä pahin

suutelette seuraavaa ihmistä jonka näette!!!!
2930
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun luin aikaisemmin tämän, ensimmäin ihminen kenet näin oli kaverini joten en toteuttanu tehtävää. mutta toinen oli ihastukseni, silloin olisin kyllä halunnut toteuttaa tehtävä...muuta kun en viittsinyt juosta tien toiselle puolelle keskustassa hänen peräänsä ja lojauttaa suukkoa, varsinkaan kun hänen kaverinsa oli vieressä. eli se siitä :(

Äänestä

selvä,tehty...se kyllä tais olla muijas,mutta haitanneeko tuo.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


superwanker kirjoitti:

suutelette seuraavaa ihmistä jonka näette!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu